SuperPlv.deck

За любителите на декове с 40 карти :)

Модератори: magiclunatic, Ste, Dreamfall

SuperPlv.deck

Мнениеот Gorchiza на Сря Окт 31, 2018 3:42 pm

Тъй като работим много в моя офис, с Лора решихме да драфтим. След трайбъл Okapi дек, започнахме нов драфт. Опитахме се да играем по-сериозно... но не се получи. Реших да споделя с вас фъна, който си спретнахме.

Всичко се развиваше добре, някакъв джескай, преди на втори и трети буустър да валят определени 3 дропове.

Spoiler:
КОЛКО SKYKNIGHT LEGIONER-а са прекалено много ????

Spoiler:
... очевидно не и 7....

Бърз репорт на игрите с прикачения дек.
Spoiler:
1-ви кръг. Кийпваме скромно на легионер, 2 земи и не важни карти. Опонента играе Ная стъфец, мисля?
2-ри сме, защото сме бесно агро. Теглим третата земя и слагаме легионер. 2 по лошия. Следващия ход теглим легионер, 4 по лошия. Следващия ход теглим леегионер - 6 по лошия. Следващия ход не теглим Легионер, ами 4-ти легионер и опонента веднага тап оутва.
2-рата игра ми изихра един милион ремоувъла и глупости. Като сложи паяк мечтател 1/4 и спря агресията от легионери. Най-шокиращото в играта бе, че той кастна Легионер !!! За малко да добия инфаркт. Бием го с 4ти и 5ти легионер. Всичко е по-план.

2-ри кръг
Димир играч дето изяде 6 легионера, разни минотаври и 2 swiftblade-a в две игри. Дори нямам спомени кога я играх тая игра.

3ти Кръг играя срещу Иззет с Нив Мизет, Дрейкове и милиони спелове. Все едно играя срещу стандартен дек от близкото минало.
1вата игра е съсипан от Борос чаленджър и малки пенсопойни птички. Аха-аха да кастне Нив мизет на 6ти ход и умря.
2-рата игра Кийпвам на 2 мана и 3 легионера , мечтата е реална! Не теглим цяла игра земя, убиваме го въпреки това с птичка , swiftblade и къси ремоувъли.

Печелим драфта и душата на публиката!
Прикачени файлове
deckanaseksa.JPG
That riff makes me headbang so hard I worry about falling into interdimensional time travel.

The only people who play modern are the people who go home at night, play Tetris and eat floppy tacos
Аватар
Gorchiza
Benalish Veteran

Re: SuperPlv.deck

Мнениеот Grim Demise на Сря Окт 31, 2018 3:46 pm

С подобен дек бях на двата пререлийза, най-лесните ми 3-0 в живота, честно казано, Борос е нехуманен за Limited. Аз имах и ония енчатнмънт дето дава +3/+2 но крийчъра не може да блокира, с птичката стигнах 40 и кусур живот. :mrgreen:

Нямаше ли проблеми с маната? Наложи ми се да играя 2 гилдгейта, че като си знаех късмета, Boros Chalenger примерно никога нямаше да мога да кастна ...

Skyknight Legionaire за президент, кур за Домусчиев!
Patrick Chapin написа: "If you're not at least 25% brews you've got no heart. If you're not at least 25% netdeck you've got no brain."

Dave Price написа: "There are wrong answers but there are no wrong threats."
Аватар
Grim Demise
Azure Mage

Назад към Лимитед