What's the pick?

За любителите на декове с 40 карти :)

Модератори: magiclunatic, Ste, Dreamfall

What's the pick?

Мнениеот mozz на Сря Мар 06, 2019 11:32 pm

Spoiler:
Изображение
mozz
Benalish Veteran

Re: What's the pick?

Мнениеот BlackMamba на Чет Мар 07, 2019 9:39 am

Аз бих взел Sharktocrab - за мен е най-силната карта с много над останалите. High Alert е апетитно за п1п1, понеже може да вземеш повече payoff - например Senate Courier има голям шанс да wheel-не. Другите след Combine Guildmage са доста аверидж.
BlackMamba
Elite Vanguard

Мнениеот johnny_combo_player на Чет Мар 07, 2019 10:54 am

Easy Sharktocrab easy life.
Виж пичага , препоръчвам ти да отидеш на курва, че май отдавна си на сухо, да ти помогне жената, а не да ми се правиш тука на девата от света гваделупа,която помага на всички и дава "безценни" съвети.

Изображение
Аватар
johnny_combo_player
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот mozz на Чет Мар 07, 2019 11:11 am

Аз взех Rix Maadi Reveler, защото ме достраша, че има добри Симик карти и няма да видя нищо на втори бустер. Aggro Rakdos декове не ми се получават, но реших, че с Reveler-a ще може да участва и в midrange/control дек.
На втори пик взех Skewer the Critics и в крайна сметка се получи ОК Gruul дек, но без черен сплаш (още не съм го играл, за да кажа колко е ОК всъщност)
mozz
Benalish Veteran

Мнениеот dorric на Чет Мар 07, 2019 7:00 pm

BlackMamba написа:Аз бих взел Sharktocrab - за мен е най-силната карта с много над останалите. High Alert е апетитно за п1п1, понеже може да вземеш повече payoff - например Senate Courier има голям шанс да wheel-не. Другите след Combine Guildmage са доста аверидж.

Заставам напълно за мнението на Емо. Sharktoocrab-а е най-силната карта в бустера и наличието на множество зелени или сини карти не трябва да те плаши, че ще бъде орязан на втори бустер. Все пак това е начало на драфта и в този формат е хубаво в ранните пикове да се взимат най-силните карти и в последствие да се ориентираш коя гилдия е отворена, за да прецениш как да продължиш нататък. Според мен не трябва да те е страх да вземеш карта в цвят или гилдия само, защото в бустера има подобни карти. Все пак ако човека до теб реши да е в същите цветове ти ще режеш два пъти :)
dorric
Arbalest Elite

Назад към Лимитед