Моля за съвет :)

Модератори: magiclunatic, Ste, Dreamfall

Моля за съвет :)

Мнениеот Petrow на Сря Авг 08, 2018 4:17 am

Дропнах Ajani Adversary of Tyrants(promo) от буустър бокс и се чудя дали да го разменя или продам. Играя предимно mono green stompy и се чудя за какви карти да го разменя. Някакви предложения? (не мога да умувам много над дек билд и за това ми трябва малко помощ :D)
Petrow
Elite Vanguard

Re: Моля за съвет :)

Мнениеот Angry Goblin на Сря Авг 08, 2018 11:59 am

Първо... чудя се като си написал, че си дропнал Ajani Adversary of Tyrants... какъв ли ти е loot-a на heroic?
Второ това дали ще трейдваш, продаваш, пазиш зависи изцяло от твоите цели и нагласи. Не виждам как някой друг очакваш да ти ги предложи.
Трето ако си решил, че не ти трябва и искаш да я разменяш прецени какво търсиш или искаш ( може да е и в други формати различни от стандарт).
Четвърто - най - добре като решиш второ и трето напиши една тема в "Разменям..."

П.с. аз бих бил за трейд, но не мога да ти преложа нищо просто така , макар да имам карти от лейгаси до стандърт.
Всъщност мога. Форест?

Поздрави :)
Аватар
Angry Goblin
Benalish Veteran

Re: Моля за съвет :)

Мнениеот mozz на Сря Авг 08, 2018 2:19 pm

От Stompy дека най-потенциалните карти за след ротацията и/или Модърн са:
4х Steel Leaf Champion - събери първо тези ако още не си
2х Ghalta, Primal Hunger
4х Blooming Marsh - ако играеш черния сплаш. Земите са важни за по-старите формати, така че намери си ги ако имаш дори малък интерес в момента
2х Rhonas the Indomitable - скоро ротира, но би бил ОК в Модърн, особено ако си ОК да не играеш tier 1 :)
4х Blossoming Defense - като горното
2-3х Vivien Reid - ако мислиш, че след ротация Stompy ще е дек в Стандарт
4х Thorn Lieutenant - като горното

Според мен ако имаш картите от този списък, продавай
mozz
Benalish Veteran

Назад към Кухненската маса