MonoRedBurn

Модератори: magiclunatic, Ste, Dreamfall

MonoRedBurn

Мнениеот X_FACTOR на Пон Сеп 28, 2009 6:41 pm

Поредната Паупер статия. Този път за следващото ниво бърн :) И защо този дек е добра идея за ПРемиум евентите (мета килър, .... май)

http://puremtgo.com/articles/pure-skill-next-level-burn

А в блога ми може да четете за следващия дек, за който ще пиша, а именно - Комбо Елфи!
http://thepureskill.blogspot.com/
Няма какво да се обърка!™

!!!РУК
Аватар
X_FACTOR
Infernal Spawn of Evil

Re: MonoRedBurn

Мнениеот Raid на Сря Сеп 30, 2009 8:50 am

За елфския билд:
1. Играеш елфите с 12 x Forest като единствени земи. ОК, имаш 8 мана елфи на 1cc слот, ама не е ли малко рисковано? В смисъл, шансът да имаш земя в стартовите 7 карти ми се вижда недостатъчен, да не говорим след мълиган...
2. Единствените начини да произвеждаш цветна мана са Birchlore Rangers и Viridian Acolyte. Същевременно имаш 8 офколор спела. Пак малко шейки...

И напиши някъде, че става дума за Pauper декове.
What is the main difference between Manchester United and Liverpool?
We make history, they live in it.
Аватар
Raid
Master of Puppets

Мнениеот X_FACTOR на Сря Сеп 30, 2009 8:58 am

Raid написа:За елфския билд:
1. Играеш елфите с 12 x Forest като единствени земи. ОК, имаш 8 мана елфи на 1cc слот, ама не е ли малко рисковано? В смисъл, шансът да имаш земя в стартовите 7 карти ми се вижда недостатъчен, да не говорим след мълиган...
2. Единствените начини да произвеждаш цветна мана са Birchlore Rangers и Viridian Acolyte. Същевременно имаш 8 офколор спела. Пак малко шейки...

И напиши някъде, че става дума за Pauper декове.

1. Елфите са си добре така :) Трябва просто да не се страхуваш да мълиганваш агресивно. В следващата ми статия има и билдове с по 16 земи :)
2. Това са съжаление наистина е проблем от време на време, макар да имам 4 тутора за елфи. Възнамерявам да заменя Грейпшотовете със Манаморфози и май това ще е достатъчно

Бях бая потресен като видях, че съм забравил да напиша, че става върпос за паупер бърн ... Грешката е изцяло моя.
Няма какво да се обърка!™

!!!РУК
Аватар
X_FACTOR
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот kotseto на Сря Сеп 30, 2009 11:32 am

тествай още :) аз все пак бих сложил 1-2 земи за сметка на 1-2 noncreature spells. Rites ми се вижда малко странен избор при положение, че трябва да тапнеш creature(s) за да го изиграеш.
kotseto
Sun Titan

Мнениеот Ste на Сря Сеп 30, 2009 11:35 am

Като за карта, която или ти контрират или ги убива е приемливо :)
Ste
Infernal Spawn of Evil

Назад към Кухненската маса