Аз се казвам Георги Бенев и съм мамил на меджик...

Модератори: magiclunatic, Ste, Dreamfall, GB, ivkost

Аз се казвам Георги Бенев и съм мамил на меджик...

Мнениеот GB на Пон Ное 22, 2010 4:54 pm

... а после в един момент реших, че няма повече.

http://www.starcitygames.com/magic/fund ... heats.html

статията е прекрасна от съдийска гледна точка, а ако повече играчи я приемат навътре, светът ще стане едно много по-добро място. дори обмислям дали да не я преведа на български с подобна цел. :)
съдията, съдията...
Аватар
GB
Emrakul, the Aeons Thorn

Re: Аз се казвам Георги Бенев и съм мамил на меджик...

Мнениеот ormuzd на Вто Ное 23, 2010 2:35 pm

100% и аз съм лъгал или премълчавал, а не вярвам никой да не го е правил
в един идеален свят никой не лъже, дотогава човек си отваря очите и вярва само на себе си
[size=85]I don’t paint flames on the side of my car, and I don’t paint my Magic cards. Keep your fan art in your notebook or on your wall please, I don’t need to be trying to figure out mid-game whether Bart Simpson is making out with Emma Watson on a Savannah or a Taiga.
ormuzd
Arbalest Elite

Мнениеот RUSOniki на Сря Ное 24, 2010 5:30 pm

Everybody lies... (:
Russia is watching you!
Magic_glavishte написа:ЛИМИТЕД ДЕКБИЛДИНГ СКИЛЛА НА РУСИЯ!!!!!

TheCrimsonOffal написа:Ти играеш само третове, нямаш отговори, затова си слаб.
Аватар
RUSOniki
Aegis Angel

Мнениеот Mage на Сря Дек 01, 2010 12:39 pm

Аз се казвам Димитър "Mage" Еринин и съм мамил на меджик... Но моралните угризения не си струват и затова спрях.

Надявам се повече хора да последват примера, статията наистина е страхотна. Thanks for sharing!
Enough!
Аватар
Mage
Battlemage

Мнениеот Dreamfall на Сря Дек 01, 2010 12:58 pm

И аз съм чийтвал, но няма смисъл. Само ме разсейва като играя. Сега съм фен на това да играя максимално концентрирано и добре, което носи много повече победи от това да чийпшотнеш някой нещастен рандъм dude. Обикновено като съм пробвал да чийтвам съм толкова разсеян от самият процес на чийтване и притеснението да не ме хванат, че после си преебавам игрите могъщо.

Последният път като чийтвах умишлено в чужбина беше миналата година като ходех по ГП-та и гледах картите на опонентите докато им шъфълвам дека (или докато те самите си го шъфълваха). Последно в Прага се направих на разсеян относно собствения си life total и излъгах опонента, че съм на 3 живот повече, отколкото бях. Последният път като чийтвах в България (умишлено, отново, защото неумишлените грешки от разсеяност не ги считам за cheating) беше на едно ФНМ в Стрелбище, в периода в който още ходех по ФНМ-та. Играх с GW елфи и като търсех с ranger of eos намерих един елф повече. После се чувствах супер глупаво и реших да не правя повече така. В смисъл ако разчитам на cheating да ми носи резултати, това няма да свърши добре, а аз искам да видя какво ми е нивото в действителност, не просто да печеля защото мамя. Иначе знам много за чийтовете, някои съм ги прилагал на практика (не се гордея с това), други ги знам просто от академичен интерес, за да не бъда чийтван. Харесва ми че и в България вече има тенденция "тия да не минават" и има съдии, които се грижат това да не се случва. И имам намерението да не мамя на Magic повече, никога.
One part unstoppable force, one part immovable object.
Magic_glavishte написа:Док, за румънско по-напряко е през Турция и Сирия, там има една нова държава може да минеш да я видиш.

Magic_glavishte написа:Дока ми се ще един ниско прелитащ Емракул да го настъпи
Аватар
Dreamfall
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот Magic_glavishte на Чет Дек 02, 2010 5:32 am

НИКОГА НЕ СЪМ ЧИЙТВАЛ НАРОЧНО!!!! Няколко пъти съм получавал облаги в игра защото не съм знаел как работят картите (това е било преди 5-6 години). ТАЗИ СТАТИЯ НЕ МЕ РАЗЧУВСТВА!!!!!!!!!! ВСЕКИ КОЙТО Е ЧИЙТВАЛ (Мейдж, Калояне вас гледам ;) ) НЕ ГО ХАРЕСВАМ!!!!!!!!!!!!!!!
See, here's the thing about Magic : super easy, not hard...mulligan to five...you are all disappointed...I'm gonna lose...there's like nothing I can do...five minutes later you've just killed your opponent with an infinite combo. Easy stuff!

Патрик е като Емил Костадинов , отбелязва гол в последната минута и на никой не му се верва. Господ е гоблин гайд
Аватар
Magic_glavishte
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот Ste на Чет Дек 02, 2010 12:17 pm

От днес Камбата ми е ИДОЛ!!!
Ste
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот Dreamfall на Пет Дек 03, 2010 2:51 pm

на мен ми е идол не само от днес :)
One part unstoppable force, one part immovable object.
Magic_glavishte написа:Док, за румънско по-напряко е през Турция и Сирия, там има една нова държава може да минеш да я видиш.

Magic_glavishte написа:Дока ми се ще един ниско прелитащ Емракул да го настъпи
Аватар
Dreamfall
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот Magic_glavishte на Пет Дек 03, 2010 9:05 pm

Оффф страхотно. Земах на Симеонофф фенклуба..... :lol:
See, here's the thing about Magic : super easy, not hard...mulligan to five...you are all disappointed...I'm gonna lose...there's like nothing I can do...five minutes later you've just killed your opponent with an infinite combo. Easy stuff!

Патрик е като Емил Костадинов , отбелязва гол в последната минута и на никой не му се верва. Господ е гоблин гайд
Аватар
Magic_glavishte
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот SIMEONOV на Пет Дек 03, 2010 11:14 pm

Бате аз съм като Хаджиев,в сърцата им съм :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Gribo написа: Не бях тъжен, безмълвен бях- смайлито беше :| , което е различно от :( (някой ден подобен анализ ще бъде цитиран в литературната критика за шести клас).

venski написа:Тригърите тригърват, когато има причина да тригърнат.
ВЪЙЙЙЙЙЙЙЙ
Изображение
Аватар
SIMEONOV
Трансферна цел №1

Назад към Правилата на играта