DTK missed trigger changes

Модератори: magiclunatic, Ste, Dreamfall, GB, ivkost

DTK missed trigger changes

Мнениеот venski на Сря Мар 25, 2015 8:19 am

Good guys дето се занимават с policy changes са написали кратка статия, която обяснява как се третират пропуснати тригери от днес нататък: http://blogs.magicjudges.org/telliott/2015/03/23/dtk-policy-changes-for-players/.

Накратко: Обяснения от типа "Ама аз казах 'trigger', ся к'во да направим че съм тъп и забравих да сложа каунтъри на тия неща" не работят. Освен ако нещо не може да се оправдае с out of order sequencing, то просто отбелязване на съществуването му не е достатъчно. Трябва да се извърши самото физическо действие.
Damage doesn't kill creatures! State-based actions kill creatures!
Goshe написа:Goblins are red, Merfolk are blue. Couldn't care less, Tendrils for 22? #mtglove
#mtgjudge написа:(2/10/2015 7:19:07 PM) Anonycat: suggest that they run a $10,000 buy in no-limit Texas Hold'em event, and do so at Gunfight REL
Аватар
venski
Border Patrol

Re: DTK missed trigger changes

Мнениеот russev на Сря Мар 25, 2015 9:23 am

Това за какво ниво на турнирите важи?
За на масата в нас съм сигурен, че може и по-късно да си сложиш каунтъра, ако опонента не възрази :) А ако възрази, защо за бога е дошъл в нас. Направо да си ходи :P
russev
Benalish Veteran

Re: DTK missed trigger changes

Мнениеот venski на Сря Мар 25, 2015 9:33 am

Гуд пойнт! Става дума за Competitive REL турнири.

При Regular REL принципът обикновено е "да е забавно за всички и всички да са щастливи", така че там никой нема да бъде така сериозно санкциониран.
Damage doesn't kill creatures! State-based actions kill creatures!
Goshe написа:Goblins are red, Merfolk are blue. Couldn't care less, Tendrils for 22? #mtglove
#mtgjudge написа:(2/10/2015 7:19:07 PM) Anonycat: suggest that they run a $10,000 buy in no-limit Texas Hold'em event, and do so at Gunfight REL
Аватар
venski
Border Patrol

Назад към Правилата на играта