Цифки и други

Модератори: magiclunatic, Ste, Dreamfall, GB, ivkost

Цифки и други

Мнениеот Magic_glavishte на Сря Апр 15, 2015 2:16 pm

[Купона започна в другата тема ама ще приключи тука - Бел.р.]

...което е шокиращо при положение, че всички знаем за отсъждане на същия респектабъл джентълмен с италиански произход, не на камера и не точно "бай да буук" където даунгрейдна гейм лос в уорнинг заради "хонест мистейк".... :roll:
See, here's the thing about Magic : super easy, not hard...mulligan to five...you are all disappointed...I'm gonna lose...there's like nothing I can do...five minutes later you've just killed your opponent with an infinite combo. Easy stuff!

Патрик е като Емил Костадинов , отбелязва гол в последната минута и на никой не му се верва. Господ е гоблин гайд
Аватар
Magic_glavishte
Infernal Spawn of Evil

Re: Ask the judge

Мнениеот venski на Сря Апр 15, 2015 2:18 pm

По този повод има скорошен ъпдейт на същото въпросно IPG (секция 2.2):
IPG 2.2 написа:If the player received confirmation from his or her opponent before drawing the card (including confirming the number of cards when greater than one), the infraction is not Drawing Extra Cards.

Можем да обсъждаме на живо това конкретно отсъждане (от преди горната поправка в IPG), но трябва да е на бира и очи в очи (щото аз в момента бира имам, ама не те виждам).
Damage doesn't kill creatures! State-based actions kill creatures!
Goshe написа:Goblins are red, Merfolk are blue. Couldn't care less, Tendrils for 22? #mtglove
#mtgjudge написа:(2/10/2015 7:19:07 PM) Anonycat: suggest that they run a $10,000 buy in no-limit Texas Hold'em event, and do so at Gunfight REL
Аватар
venski
Border Patrol

Мнениеот GB на Сря Апр 15, 2015 2:20 pm

Magic_glavishte написа:...което е шокиращо при положение, че всички знаем за отсъждане на същия респектабъл джентълмен с италиански произход, не на камера и не точно "бай да буук" където даунгрейдна гейм лос в уорнинг заради "хонест мистейк".... :roll:

за кое точно говориш? ;) не бих заложил да не е било по книгата. написаното от венски по-горе беше влязло точно преди онова ГП май ;)
съдията, съдията...
Аватар
GB
Emrakul, the Aeons Thorn

Мнениеот FaceOfGod на Сря Апр 15, 2015 2:20 pm

КОГА?
Най-доброто TO на България е в Скопие!; Най-хубавият клуб на България е ... във Варна!
http://ophan.org/

Look, one thing is like that you need to understand about ... not just warcraft 3 or rts but sports or competition or any discipline in general ... is that you first must have the desire to achieve a goal and then you do everything that you can to achieve the goal!
G.
Аватар
FaceOfGod
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот GB на Сря Апр 15, 2015 2:22 pm

FaceOfGod написа:КОГА?

аз лично нямам идея това какво е и за какво се отнася.
съдията, съдията...
Аватар
GB
Emrakul, the Aeons Thorn

Мнениеот venski на Сря Апр 15, 2015 2:24 pm

Изключвайки спама от Миро, това за което Камен говори е случката между Warchief-а и Цифка във... Виена (когато Warchief-а стана 30 и некой). Мога да разкажа какво са ми казвали, но най-добре някой който е бил на живо да я разкаже.

И най-добре не в тая тема!
Goshe написа:Goblins are red, Merfolk are blue. Couldn't care less, Tendrils for 22? #mtglove
#mtgjudge написа:(2/10/2015 7:19:07 PM) Anonycat: suggest that they run a $10,000 buy in no-limit Texas Hold'em event, and do so at Gunfight REL
Аватар
venski
Border Patrol

Мнениеот Magic_glavishte на Сря Апр 15, 2015 2:24 pm

venski написа:По този повод има скорошен ъпдейт на същото въпросно IPG (секция 2.2):
IPG 2.2 написа:If the player received confirmation from his or her opponent before drawing the card (including confirming the number of cards when greater than one), the infraction is not Drawing Extra Cards.

Можем да обсъждаме на живо това конкретно отсъждане (от преди горната поправка в IPG), но трябва да е на бира и очи в очи (щото аз в момента бира имам, ама не те виждам).

Имам подозрения че един конкретен съдия е лобирал да се включи тая поправка в IPG-то. Айде на бири довечера и ще ти разкажа ;)
See, here's the thing about Magic : super easy, not hard...mulligan to five...you are all disappointed...I'm gonna lose...there's like nothing I can do...five minutes later you've just killed your opponent with an infinite combo. Easy stuff!

Патрик е като Емил Костадинов , отбелязва гол в последната минута и на никой не му се верва. Господ е гоблин гайд
Аватар
Magic_glavishte
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот alvian на Сря Апр 15, 2015 2:25 pm

Нещо на Цифка ми мирише.

Едит: Нещо съм назад във времето :D

Айде на бири, кур карти ще търся днеска :D
Spoiler:
Изображение
Аватар
alvian
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот venski на Сря Апр 15, 2015 2:26 pm

Намерих пост на Говедаров относно случката: http://bgmagic.net/forum/viewtopic.php?f=8&t=3489&p=144114#p144114

Поправката тогава вече я има.

Едит: Също нека некой с права ни изнесе дискусията в под форум "Обсъждане на правилата на по бира", че си еба мамата.
Аватар
venski
Border Patrol

Мнениеот thegodfather на Сря Апр 15, 2015 2:33 pm

Всъщност поправката е от преди гранд-прито и отпреди повече от месец - предния месец пътувахме с Бенев към Валенсия и преди да се качим на самолета той ми обясняваше точно това. В случая с Цифка всичко си е по правилата ... драмата е, че поведението му беше на човек, който го е направил Intentional.

Колкото до "разпознаването" - аз мислех, че съдиите са там да тълкуват ситуациите и правилата :) Малко на помня за футбола и споровете за ползване на техника за определяне на ключови ситуации ...
... без да си мърдам и пръста ги късам,
на който си може му връзва, деца ...
thegodfather
Infernal Spawn of Evil

Назад към Правилата на играта