PC Games

Всичко друго

Модератори: SIMEONOV, magiclunatic, Ste, Dreamfall

(Игри - за PC и console) Chain of spam

Мнениеот Dreamfall на Пон Мар 09, 2009 1:45 pm

Идеята на играта е следната: да се напише поредица от карти, като последната (или единствената) дума от името на предната карта е същото като първата (или единствената) дума от името на следващата. Целта е да се конструира най-дългата възможна верига.

Пример (поредица от 14 карти):

thistledown liege - liege of the pit - pit keeper - keeper of the flame - flame burst - burst of energy - energy field - field of reality - reality acid - acid rain - rain of tears - tears of rage - rage weaver - weaver of lies

Дерзайте :)
One part unstoppable force, one part immovable object.
Magic_glavishte написа:Док, за румънско по-напряко е през Турция и Сирия, там има една нова държава може да минеш да я видиш.

Magic_glavishte написа:Дока ми се ще един ниско прелитащ Емракул да го настъпи
Аватар
Dreamfall
Infernal Spawn of Evil

Re: (Игра) Chain of cards

Мнениеот ColossuS на Пон Мар 09, 2009 8:57 pm

Калояне, не виждам особена логика, след като с помощта на gatherer-a може да стане тва не особено трудно. :)
[25.9.2011 г. 19:44:28] Plamen Balev: лавамансъра е допълнително гориво
[25.9.2011 г. 19:44:31] Plamen Balev: играят 4
[25.9.2011 г. 19:44:36] Plamen Balev: за да може като умрат първите 2
[25.9.2011 г. 19:44:45] Plamen Balev: третият да им ползва труповете и изгорелия бърн
[25.9.2011 г. 19:44:47] Plamen Balev: за да доубие
Аватар
ColossuS
Sun Titan

Мнениеот Dreamfall на Пон Мар 09, 2009 9:01 pm

gatherer е лесно, въпроса е да продължиш серията на макс :P то и аз в gatherer съм ги гледал тези карти.
Magic_glavishte написа:Док, за румънско по-напряко е през Турция и Сирия, там има една нова държава може да минеш да я видиш.

Аватар
Dreamfall
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот uriel blanchard на Пон Мар 09, 2009 9:13 pm

Интересна идея. Аз съм си роден с невероятно древен цинизъм и склонност да прецаквам радоста на другите затова не го приемай лично (наистина не е), но на мен ми хрумна нещо много по-забавно. Да направим кръг около теб, всеки да те фрасва с лопата и да подава на другия до него с цел да видим колко бързо ще можем да навържем серия. С това си словоизлияние исках да обесня защо идеята ти няма приложение. Имам гадният навик да разточителствам с думите.

И все пак за да не се чувстваш обиден или нещо такова (хората винаги се обиждат от напълно невинни мои изказвания) ти предлагам друга идея за поредица от карти. Предложи своя идея за карта без значение каква само без Уолкър и следващият след теб ще педложи карта която да е обратното на твоята или да я прецаква спира или обезсмисля по някакъв начин. Предлагам предлагащите карти да цитират картата която хуузва тяхната карта.
Изображение
Аватар
uriel blanchard
Benalish Veteran

Мнениеот X_FACTOR на Пон Мар 09, 2009 9:21 pm

uriel blanchard написа:Интересна идея. Аз съм си роден с невероятно древен цинизъм и склонност да прецаквам радоста на другите затова не го приемай лично (наистина не е), но на мен ми хрумна нещо много по-забавно. Да направим кръг около теб, всеки да те фрасва с лопата и да подава на другия до него с цел да видим колко бързо ще можем да навържем серия. С това си словоизлияние исках да обесня защо идеята ти няма приложение. Имам гадният навик да разточителствам с думите.

И все пак за да не се чувстваш обиден или нещо такова (хората винаги се обиждат от напълно невинни мои изказвания) ти предлагам друга идея за поредица от карти. Предложи своя идея за карта без значение каква само без Уолкър и следващият след теб ще педложи карта която да е обратното на твоята или да я прецаква спира или обезсмисля по някакъв начин. Предлагам предлагащите карти да цитират картата която хуузва тяхната карта.

Аз съм твърдо за.... И за двете игри :)
Няма какво да се обърка!™

!!!РУК
Аватар
X_FACTOR
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот Magic_glavishte на Пон Мар 09, 2009 9:21 pm

Всеки ли трябва да носи лопата или някой ще вземе за всички???
See, here's the thing about Magic : super easy, not hard...mulligan to five...you are all disappointed...I'm gonna lose...there's like nothing I can do...five minutes later you've just killed your opponent with an infinite combo. Easy stuff!

Патрик е като Емил Костадинов , отбелязва гол в последната минута и на никой не му се верва. Господ е гоблин гайд
Аватар
Magic_glavishte
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот Ste на Пон Мар 09, 2009 9:23 pm

Аз имам лопата тук някъде в стаята :)
Ste
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот Magic_glavishte на Пон Мар 09, 2009 9:23 pm

Ste написа:Аз имам лопата тук някъде в стаята :)

А БТВ тва изказване колко точно е епично.... :lol:
See, here's the thing about Magic : super easy, not hard...mulligan to five...you are all disappointed...I'm gonna lose...there's like nothing I can do...five minutes later you've just killed your opponent with an infinite combo. Easy stuff!

Патрик е като Емил Костадинов , отбелязва гол в последната минута и на никой не му се верва. Господ е гоблин гайд
Аватар
Magic_glavishte
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот Dreamfall на Пон Мар 09, 2009 9:24 pm

аз в момента си играя на "намери админската опция за банване на потребител".. доста интересна игра. хмм, къде ли са я покрили?

Аватар
Dreamfall
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот X_FACTOR на Пон Мар 09, 2009 9:29 pm

Dreamfall написа:аз в момента си играя на "намери админската опция за банване на потребител".. доста интересна игра. хмм, къде ли са я покрили?

И как е? Забавна ли е?

п.п. Втората игра верно ми изглежда интересна!
Няма какво да се обърка!™

!!!РУК
Аватар
X_FACTOR
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот Priest на Пон Мар 09, 2009 9:29 pm

Мдааа, точно така. Един от горните потребители епично фейлва опита да е интересен без да е тъп като задник...Дори не си заслужава труда да пояснявам кой е и т.н.
Amen.
Аватар
Priest
Jace, the Mind Sculptor

Мнениеот Magic_glavishte на Пон Мар 09, 2009 9:30 pm

В Админ панела на "Юзъри и групи" - "Юзър секюрити" има за банване ;)

Аватар
Magic_glavishte
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот Dreamfall на Пон Мар 09, 2009 9:31 pm

ми не, някво не мога да намеря опциите къде са точно :) ама съм сигурен че още споменавания на игра номер едно по някакъв начин ще ми опреснят паметта..

Аватар
Dreamfall
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот Gribo на Пон Мар 09, 2009 10:57 pm

споменав
Изображение
Аватар
Gribo
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот uriel blanchard на Пон Мар 09, 2009 11:06 pm

Ок де, извинявай. Помолих те да не го приемаш лично. Просто сърце не ми даваше да ти кажа че никой от протата тук нямаше да се хване на идеята заложена в играта. Просто ще ги мързи доволно много да ровят в гетъръра за имена на карти. Все едно да искаш от тях да чакат до четвърти ход като могат да премажат опонента на втори. Предположих че ще се обидиш (повечето хора имат тази склонност, когато някой им каже че идеята им е била не толкова готина колкото на тях им се струва). Отново се извинявам че се държах като задник (пойнт тейкън Отче). И все пак ако все още си настроен за игра можем да опитаме с моята идея ( и без това ще им омръзне след 1-2 страници). Така поне ще напрегнем отново креативноста си и ще се позабаляваме донякъде. Ще доразясня и цялата схема. Някой предлага карта (без Уолкър защото са твърде специфични като тип) и друг след него или който му хареса картата предлага друга която да е отговор на първата (спирайки я, обезсмиляйки ефекта й, подсилвайки ефекта и, правеща комбо с нея, противопоставяща й се по някакъв начин и т.н.). Може да си харесате някоя от картите вече предложени и да си ги цитирате със свой отговор на картата която сте избрали. Приемта се всякакви дискусии отностно полезноста и годноста й в игра и т.н. Като маслинова клонка (май че се предлагаше за мир) ти предлагам ти (Дриймфал) да направиш първата карта.
Изображение
Аватар
uriel blanchard
Benalish Veteran

Мнениеот predator® на Пон Мар 09, 2009 11:07 pm

az puk sum po-burz i 6e ti kaja Extirpate :lol: :lol:
Loading Stupidity
Изображение
Изображение
Аватар
predator®
Archon of Justice

Мнениеот Gribo на Пон Мар 09, 2009 11:08 pm

chalice за 1
Изображение
Аватар
Gribo
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот Magic_glavishte на Пон Мар 09, 2009 11:10 pm

Аватар
Magic_glavishte
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот predator® на Пон Мар 09, 2009 11:10 pm

Loading Stupidity
Изображение
Изображение
Аватар
predator®
Archon of Justice

Мнениеот RUSOniki на Пон Мар 09, 2009 11:11 pm

Еми и това не е идейно до някъде, защото всеки ще казва Oblivion Ring, който премахва/пречи на всички нон-ленд перманенти или каунтърспел, или енчантмънт римувъл, което прецаква ринг-а...
Russia is watching you!
Magic_glavishte написа:ЛИМИТЕД ДЕКБИЛДИНГ СКИЛЛА НА РУСИЯ!!!!!

TheCrimsonOffal написа:Ти играеш само третове, нямаш отговори, затова си слаб.
Аватар
RUSOniki
Aegis Angel

Следваща

Назад към Non-Magic Stuff