ФУТБОЛ!

Всичко друго

Модератори: SIMEONOV, magiclunatic, Ste, Dreamfall

ФУТБОЛ!

Мнениеот Priest на Чет Яну 22, 2009 11:21 am

Английският е с предимство, но и Италиански и Испански не отказваме. :D :D :D
Amen.
Аватар
Priest
Jace, the Mind Sculptor

Re: ФУТБОЛ !

Мнениеот mnk на Чет Яну 22, 2009 1:54 pm

glory glory man united!
Респект за замесените и за замезилите
Аватар
mnk
vladko87

Мнениеот Shushi на Чет Яну 22, 2009 5:27 pm

Еми аз чаках новия кръг на първенството за да напиша тема , но след като си ме изпреварил мога да спомена вчерашния мач на Spurs с Barnley който беше силно забавен :D и завърши с победа за Barnley с 3:2 в продълженията.
MetalVampire написа:ВИТОР ВАЛДЕС : И ЛОВЕЦ СЪМ И ВРАТАР СЪМ А ПИШКИ ЦЕЛА НОЩ ЛАПАЛ СЪМ

Priest написа:Tiq deto nemat kakvo da pravqt po cql den da se 4uvstvat svobodni da pravqt felacio na kone v gorata....
Аватар
Shushi
Богът на спама

Мнениеот Sasheto на Чет Яну 22, 2009 10:03 pm

Аз мога да кажа, че от тук нататък започва истинският сезон във Висшата лига.Разлиакта м/у Юнайтед, Ливерпуул и Челси е съответно 1 точка, така че мисля, че ще се заформят доста добри дискусии.
On the John Lennon statue at Liverpool airport a motto is carved saying "Above us only sky" a note has been added, saying "Below us only West Ham"
Аватар
Sasheto
Archon of Justice

Мнениеот Magic_glavishte на Чет Яну 22, 2009 10:05 pm

Само го нема Георге ПОПеску да се обади за Челси :D

Абе в тоя форум даже има специален бутон за да "оди се прегледай" !!!!!
See, here's the thing about Magic : super easy, not hard...mulligan to five...you are all disappointed...I'm gonna lose...there's like nothing I can do...five minutes later you've just killed your opponent with an infinite combo. Easy stuff!

Патрик е като Емил Костадинов , отбелязва гол в последната минута и на никой не му се верва. Господ е гоблин гайд
Аватар
Magic_glavishte
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот Shushi на Чет Яну 22, 2009 10:17 pm

Сашко, прав си донякъде...реално обаче разликата между Манчестър и Ливърпул е 6 точки, защото Манчестър имат мач по-малко , а и едва ли дори и най-големите фенове на Ливърпул се надяват на нещо на "театъра на мечтите"...

а 6 точки е доста и незнам доколко могат да бъдат наваксани...

За Chelsea ще кажа едно :
Ако на 01.02.09(Неделя) вземат точка или спечелят мача си срещу Ливърпул, ще започна да ги поставям като основен фаворит за титлата, но ако загубят...тогава разликата между тях и другите 2 отбора ще е прекалено голяма за каквото и да било...

Арсенал и Вила не са в борбата за титлата, но ми е изключително интересно да видя дали "артилеристите" ще успеят да се класират за Шампионската лига или ще останат в зона Уефа.
MetalVampire написа:ВИТОР ВАЛДЕС : И ЛОВЕЦ СЪМ И ВРАТАР СЪМ А ПИШКИ ЦЕЛА НОЩ ЛАПАЛ СЪМ

Priest написа:Tiq deto nemat kakvo da pravqt po cql den da se 4uvstvat svobodni da pravqt felacio na kone v gorata....
Аватар
Shushi
Богът на спама

Мнениеот mnk на Чет Яну 22, 2009 10:45 pm

Харсеналците на сапун, както всяка година...може би най-антипатичния за мен отбор в Англия. Искрено се надявам Вила да продължат да се представят все така добре докрая, защото доказаха, че без отбор, претъпкан с "класни" чуждестранни футболисти, могат да постигнат нещо :)
Респект за замесените и за замезилите
Аватар
mnk
vladko87

Мнениеот Magic_glavishte на Чет Яну 22, 2009 10:54 pm

Арсенал са pure joke™ и стават само за футбол on the kitchen table™ :lol:
See, here's the thing about Magic : super easy, not hard...mulligan to five...you are all disappointed...I'm gonna lose...there's like nothing I can do...five minutes later you've just killed your opponent with an infinite combo. Easy stuff!

Патрик е като Емил Костадинов , отбелязва гол в последната минута и на никой не му се верва. Господ е гоблин гайд
Аватар
Magic_glavishte
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот Dragon на Чет Яну 22, 2009 11:16 pm

Magic_glavishte написа:Арсенал са pure joke™ и стават само за футбол on the kitchen table™ :lol:

My nigga :)
Dragon
Администратор

Мнениеот Sasheto на Пет Яну 23, 2009 12:24 am

Old Trafford Шуши не е като Stamford Bridge по-миналата година, тоест не е невъзможно както да завършиме на равно, така и да ни биете.На Old Traffor random са останалите 17 отбора(понякога с малки изклучения).Разбира се ще се радвам да ви бием, все пак ако го направим шанса да станеме шампиони става много голям.Та както казах и преди сезона тепърва "започва"...
On the John Lennon statue at Liverpool airport a motto is carved saying "Above us only sky" a note has been added, saying "Below us only West Ham"
Аватар
Sasheto
Archon of Justice

Мнениеот ico.kroifa на Съб Яну 24, 2009 10:06 am

Magic_glavishte написа:Арсенал са pure joke™ и стават само за футбол on the kitchen table™ :lol:

А това директно отива в подписа ми... Камене почвам да се убеждавам колко еднакво мислим :)
magiclunatic написа:...........
Може да си сигурен, че мача между пържолата и кюфтето е 99% за пържолата, освен в случаите когато се скрюне на недоопичане :))

X_FACTOR написа:
Lithium написа:......
P.S. Абе ти нали щеше да retire-ваш меджика по едно време? :P

Аха, и аз познавам бивши наркомани :)
Аватар
ico.kroifa
Benalish Veteran

Мнениеот Goshe на Съб Яну 24, 2009 1:06 pm

ico.kroifa написа:Камене почвам да се убеждавам колко еднакво мислим :)

Що не се вземете направо?? :D
Аватар
Goshe
Emrakul, the Aeons Thorn

Мнениеот Magic_glavishte на Съб Яну 24, 2009 3:12 pm

Нема как. Трябва да го дадеш първо.... Благословия един вид :)

Аватар
Magic_glavishte
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот Raid на Съб Яну 24, 2009 4:23 pm

Ноуей!
Законът за чистота на расата забранява връзки с фенове на Л-л!
What is the main difference between Manchester United and Liverpool?
We make history, they live in it.
Аватар
Raid
Master of Puppets

Мнениеот SIMEONOV на Съб Яну 24, 2009 5:55 pm

Raid написа:Ноуей!
Законът за чистота на расата забранява връзки с фенове на Л-л!

yes ,we know...
а да и да не забравя: ХА.ХА
Изображение
"Top rated european player - Unlimited format, Summer Season 2015"
Изображение

Gribo написа: Не бях тъжен, безмълвен бях- смайлито беше :| , което е различно от :( (някой ден подобен анализ ще бъде цитиран в литературната критика за шести клас).
Аватар
SIMEONOV
Трансферна цел №1

Мнениеот Magic_glavishte на Съб Яну 24, 2009 8:38 pm

Ей, верно бе. Къв съм прост..... Може обаче да сме нещо като Ромео и Жулиета :lol:

Аватар
Magic_glavishte
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот Shushi на Нед Яну 25, 2009 7:14 am

Колкото и безумно да звучи, тази тема започна да ми омръзва...
В крайна сметка нито Мони,Андрей или аз ще станем фенове на Манчестър....нито Илко,Каралеев,Попа и Камен ще станат фенове на Ливърпул...

за какво тогава въобще се хабим да обясняваме на другите, че нашия отбор е по-силен....?

Аватар
Shushi
Богът на спама

Мнениеот predator® на Нед Яну 25, 2009 8:27 am

Shushi написа:Колкото и безумно да звучи, тази тема започна да ми омръзва...
В крайна сметка нито Мони,Андрей или аз ще станем фенове на Манчестър....нито Илко,Каралеев,Попа и Камен ще станат фенове на Ливърпул...

за какво тогава въобще се хабим да обясняваме на другите, че нашия отбор е по-силен....?

za da ima kvo da 4eta dokat zakusvam
Loading Stupidity
Изображение
Изображение
Аватар
predator®
Archon of Justice

Мнениеот Magic_glavishte на Нед Яну 25, 2009 9:12 am

НАЙ-ГОЛЕМИЯТ!!!!!! :lol:

Аватар
Magic_glavishte
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот Gribo на Нед Яну 25, 2009 11:16 am

predator® написа:
Shushi написа:Колкото и безумно да звучи, тази тема започна да ми омръзва...

za da ima kvo da 4eta dokat zakusvam

+++
Изображение
Аватар
Gribo
Infernal Spawn of Evil

Следваща

Назад към Non-Magic Stuff