Весела победа на драфта преди малко.

Модератори: magiclunatic, Ste, Dreamfall

Весела победа на драфта преди малко.

Мнениеот tereto на Вто Апр 05, 2011 3:40 am

Та ей това ми се случи преди малко на 2рия мач от 4 - 8 драфта (който взех офк!)

Spoiler:
Изображение

Онлайн винаги като драфтвам само ако дека ми е супер ретарднат печеля - в случая Livewire Lash, с всевъзможнми инстанти таргетващи крийчър и теглещи карта (e.g. Twisted Image, Tel-Jilad Defiance). Беше супер весел драфт. Та просто реших да споделя, не за друго. :)
tereto
Griffin Sentinel

Re: Весела победа на драфта преди малко.

Мнениеот Keldo на Вто Апр 05, 2011 8:26 am

ГГ
Изображение
When a snake bites Ob Nixilis, he explodes and reveals that Koth was inside.

БОБИ-ТУРБОТО-КАРЛСОН-CHICHARITO-Keldo-Ученик на Кирил и Методий-Баща на Бъргарската просвета-Master Chealeader на БГ поп-фолксцената-Младада надежда на Българската литература-Миро кажи другите,че ги забравих.

ТОНКАТА ВЕЧЕ МИ Е УЧИТАЛ

naked_men написа:Келдокалипсис?!

johnny_combo_player написа:Закфо да го троля доктора? Съдбата го е тролнала отдавна.

str8pala написа:Нищо лично ,ама за мен стар сити геймс са нещо като ФНМ при МДгеймс....КРАЯ !!!
Аватар
Keldo
Sun Titan

Мнениеот SIMEONOV на Вто Апр 05, 2011 10:40 am

Комбо плей :mrgreen:
......в следващия вълнуващ епизод на сириъз меджик фор уинърс
Изображение
Изображение

Изображение
Аватар
SIMEONOV
Трансферна цел №1

Мнениеот JohnyWalker на Вто Апр 05, 2011 2:02 pm

да почнем разбора:
1. той се е тапаутнал (маната) при положение, че предния ход си закичил инфект енчатмънта на същество, което не можа да блокира. това говори за: а) няма никакъв начин да взаимодейства с него, б) много е тъп противника ти. При положение, че има 4 карти в ръката на този етап ми е много любопитно как пък е нямал нищо смислено.
2. Очевидно в желание да те рейсва те е нападнал с всичко без кембата, корпс кура и 0/1 тъпачето. на този етап от играта да пазиш кембата за блокър е ненужно освен ако не мислиш че лошия ще извади 1 синя спелбомба + 4 помпалки за по +2 за (G) . това с оглед 2-3те ти карти в ръката и само 2 зелена мана на борда няма много как да се случи. Тоест по-важно е да те докара до 1 живот този ход така че всяка тъпотия дето чисти борда да те самоубие заради мира му. Разбира се винаги може да я е изиграл кембата сега, но това отново повдига вълувщия въпрос какво по дяволите има в ръката (4 карти). Да, май я е изиграл сега като гледам какво е тапнал. Та въпросът е защо му е трябвал още един/два блокъра/атакъра дето по никакъв начин не спира гейм плана ти. на другия ход ти и без това умираш
Ако е имал: Dross Hopper (има един такъв в гробището вече), начин да си върне Dross hopper-a и да го изиграе, Corrupted Harvester или какъвто и да било начин да си сакне perilous myr-а значи човека не е преценил изобщо правилно играта и е стигнал дотук заради митик бомбите си, така че такава загуба не ме учудва
JohnyWalker
Emrakul, the Aeons Thorn

Мнениеот tereto на Вто Апр 05, 2011 3:03 pm

Абе то ясно че не е някакъв хай клас плей или каквото и да е. Той човека явно или нещо много се беше надъхал или е нов, защото след това ми каза, че имашe Virulent Wound в ръката. Сигурно е решил че му е сигурна победат or something, и се е тапнал аут. Просто ми се стори весела победа и за това я постнах. Иначе моя дек беше епохално зле, като изключим Corrupted Conscience и Volition Reins.
tereto
Griffin Sentinel

Мнениеот str8pala на Вто Апр 05, 2011 3:08 pm

tereto написа:Абе то ясно че не е някакъв хай клас плей или каквото и да е. Той човека явно или нещо много се беше надъхал или е нов, защото след това ми каза, че имашe Virulent Wound в ръката. Сигурно е решил че му е сигурна победат or something, и се е тапнал аут. Просто ми се стори весела победа и за това я постнах. Иначе моя дек беше епохално зле, като изключим Corrupted Conscience и Volition Reins.

аз като гледам Wound-а не го спасява :mrgreen: :mrgreen:
"Гнидите умират сами"
Аватар
str8pala
Jace, the Mind Sculptor

Мнениеот tereto на Вто Апр 05, 2011 3:13 pm

Ем в неговия ход да си убие перлиъс мира и да ми убие (да се опита) тоя дето съм му зел. поне ще изхабя майта
tereto
Griffin Sentinel

Мнениеот magiclunatic на Вто Апр 05, 2011 3:24 pm

JohnyWalker написа:да почнем разбора:
1. той се е тапаутнал (маната) при положение, че предния ход си закичил инфект енчатмънта на същество, което не можа да блокира. това говори за: а) няма никакъв начин да взаимодейства с него, б) много е тъп противника ти. При положение, че има 4 карти в ръката на този етап ми е много любопитно как пък е нямал нищо смислено.
2. Очевидно в желание да те рейсва те е нападнал с всичко без кембата, корпс кура и 0/1 тъпачето. на този етап от играта да пазиш кембата за блокър е ненужно освен ако не мислиш че лошия ще извади 1 синя спелбомба + 4 помпалки за по +2 за (G) . това с оглед 2-3те ти карти в ръката и само 2 зелена мана на борда няма много как да се случи. Тоест по-важно е да те докара до 1 живот този ход така че всяка тъпотия дето чисти борда да те самоубие заради мира му. Разбира се винаги може да я е изиграл кембата сега, но това отново повдига вълувщия въпрос какво по дяволите има в ръката (4 карти). Да, май я е изиграл сега като гледам какво е тапнал. Та въпросът е защо му е трябвал още един/два блокъра/атакъра дето по никакъв начин не спира гейм плана ти. на другия ход ти и без това умираш
Ако е имал: Dross Hopper (има един такъв в гробището вече), начин да си върне Dross hopper-a и да го изиграе, Corrupted Harvester или какъвто и да било начин да си сакне perilous myr-а значи човека не е преценил изобщо правилно играта и е стигнал дотук заради митик бомбите си, така че такава загуба не ме учудва

E toi o4evidno toku shto e izigral kur/a i kembata, i e napadnal s ostanaloto, shtot obv nqma nechantment removal ili kakavto i da e drug removal v raka.
I vse pak umira ot might, ne ot atakata samo...
Аватар
magiclunatic
He, who paints the earth red

Мнениеот Ste на Вто Апр 05, 2011 3:28 pm

В хода му си убива собствения мир и оцелява.
Ste
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот Ste на Вто Апр 05, 2011 3:28 pm

tereto написа:Ем в неговия ход да си убие перлиъс мира и да ми убие (да се опита) тоя дето съм му зел. поне ще изхабя майта

А ако го направи на стака на майта си доста прецакан.
Ste
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот Magic_glavishte на Вто Апр 05, 2011 3:29 pm

Но пък е на 53 и има митици :mrgreen:
See, here's the thing about Magic : super easy, not hard...mulligan to five...you are all disappointed...I'm gonna lose...there's like nothing I can do...five minutes later you've just killed your opponent with an infinite combo. Easy stuff!

Патрик е като Емил Костадинов , отбелязва гол в последната минута и на никой не му се верва. Господ е гоблин гайд
Аватар
Magic_glavishte
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот str8pala на Вто Апр 05, 2011 4:10 pm

а да така става...еми шибана работа :mrgreen: Да не с ие тапвал целата мана за митици :mrgreen: ...
"Гнидите умират сами"
Аватар
str8pala
Jace, the Mind Sculptor

Назад към MTGO