Търся някакви неща

Модератори: magiclunatic, Ste, Dreamfall

Търся някакви неща

Мнениеот saros на Пет Фев 24, 2012 2:52 am

Знам, че шансът клони към 0, но дали някой няма 2 излишни меча of War and Peace, които да ми даде за временна употреба? А също ако може да ме светнете най-общо за видовете Т2 турнири и кои има най-голям смисъл да играя като начинаещ с идеята да позаработя бустъри и тиксове? Айде дайте някои общи насоки, пликс.

Edit: Ако на някой му се намират излишни 4 Hero of Bladehold, с които може да услужи да поцъкам, както и 2 Angelic Destiny, също ще съм благодарен.
Do not react to force in kind. Turn it aside. Direct it to where it can do no harm.
saros
Emrakul, the Aeons Thorn

Re: Търся някакви неща

Мнениеот kotseto на Пет Фев 24, 2012 9:38 am

saros написа:Знам, че шансът клони към 0, но дали някой няма 2 излишни меча of War and Peace, които да ми даде за временна употреба? А също ако може да ме светнете най-общо за видовете Т2 турнири и кои има най-голям смисъл да играя като начинаещ с идеята да позаработя бустъри и тиксове? Айде дайте някои общи насоки, пликс.

Edit: Ако на някой му се намират излишни 4 Hero of Bladehold, с които може да услужи да поцъкам, както и 2 Angelic Destiny, също ще съм благодарен.

Innistad блок constructed - 2man, 8man (ако биеш първи кръг) daily-та
Release events на Дарк Асеншън
Innistad sealed Daily events

това са най-добрите начини да се прави оборот онлайн, с всеки нов сет
kotseto
Sun Titan

Мнениеот saros на Пет Фев 24, 2012 9:43 am

А от нормалните Т2 (изключая блок конструктед щото не ми се даваха $150 само за 4 сорина и 4 гарука) имат ли някои смисъл въобще (тоест да се избиват)?
Do not react to force in kind. Turn it aside. Direct it to where it can do no harm.
saros
Emrakul, the Aeons Thorn

Мнениеот magiclunatic на Пет Фев 24, 2012 10:32 am

зависи. Всичко е функция на цената на бустерите на вторичния пазар попринцип - за мене най-доходоносния формат (извън релийз седмиците) е стандарт на 2мен кю-тата. Но за целта трябва да можеш да продадеш бустерите за 4 тикса и да имаш уин рейт над 60%.
Аватар
magiclunatic
He, who paints the earth red

Мнениеот Goshe на Пет Фев 24, 2012 10:44 am

къде ги продавате по 4? на бот или пускате обява и се хващат?
Аватар
Goshe
Emrakul, the Aeons Thorn

Мнениеот magiclunatic на Пет Фев 24, 2012 10:48 am

Goshe написа:къде ги продавате по 4? на бот или пускате обява и се хващат?

A, с обява. Ама аз ти говоря за времената в които бустерите има кой да ги купи на 4 де :)
Аватар
magiclunatic

Мнениеот saros на Пет Фев 24, 2012 4:09 pm

Абе, няколко други въпроса:

Пробвах да си купя 10 тикса от он-лайн шопа, ама ми се начисли някаква такса от $2. Това при всеки ли е или има начин да се махне тая такса?

Отказах въпросната поръчка като видях сумата. Това по някакъв начин прецаква ли ми рейтинг като купувач или нещо такова?
saros
Emrakul, the Aeons Thorn

Мнениеот Ste на Пет Фев 24, 2012 4:12 pm

Тая такса се нарича ДДС, док ;) Може да я заобиколиш, ако се разбереш с някой, който живее на място без ДДС да ти купи tix и да ти ги даде, а ти да му ги платиш директно.

ПП Не съм се замислял дали може да прекараш ДДС-то през фирма, но дори и да може едва ли си струва.
Ste
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот saros на Пет Фев 24, 2012 4:18 pm

Тъпо...добре де, останалите дето си купувате тиксове как го правите?
saros
Emrakul, the Aeons Thorn

Мнениеот Ste на Пет Фев 24, 2012 4:20 pm

Аз си плащам ДДС-то ... Или купувам от Бонов в редките случаи, когато ми се занимава.
Ste
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот DidoD на Пет Фев 24, 2012 4:23 pm

Пробвай от http://www.cardhoarder.com/store/ . Преди продаваха директно тикети, които им ги плащаш чрез пайпал, а те ти ги дават в играта на трейд . Но сега са ги махнали и продават кредит за бота им. Когато си купиш такива кредети, намираш го на трейд в играта и директно си взимаш толкова тикети , колкото кредити си взел( то ще ти покаже колко имаш и колко можеш да вземеш ). Даже той май не е бот, така че можеш да го разпиташ - в сайта го има името .
Аватар
DidoD
Arbalest Elite

Мнениеот saros на Пет Фев 24, 2012 4:25 pm

Ясно, тогава и аз ще правя като останалите и ще си плащам ддс-то :) Мерси все пак. Гледам, че на MTGO traders уж продават тиксове по $1.08, ама са out of stock.

А това, че съм си отказал поръчката с 10-те тикса и таксата след checkout (и между другото не знам къде да я открия - все едно никога не съм я правил), по някакъв начин компроментира ли ме?
saros
Emrakul, the Aeons Thorn

Мнениеот kotseto на Пет Фев 24, 2012 4:29 pm

saros написа:Ясно, тогава и аз ще правя като останалите и ще си плащам ддс-то :) Мерси все пак. Гледам, че на MTGO traders уж продават тиксове по $1.08, ама са out of stock.

А това, че съм си отказал поръчката с 10-те тикса и таксата след checkout (и между другото не знам къде да я открия - все едно никога не съм я правил), по някакъв начин компроментира ли ме?

не, не те компрометира
kotseto
Sun Titan

Мнениеот Raid на Пет Фев 24, 2012 4:59 pm

//spam
kotseto написа:
saros написа:Ясно, тогава и аз ще правя като останалите и ще си плащам ддс-то :) Мерси все пак. Гледам, че на MTGO traders уж продават тиксове по $1.08, ама са out of stock.

не, не те компрометира

Пред WotC - не, но пред нас те компромеНтира като стиснат евреин, дето само трансформира белтъчини, мазнини и въглехидрати в екскременти и ни тежи на данъците :P

(компромеНтира предполагам идва от "менте", нали?)
What is the main difference between Manchester United and Liverpool?
We make history, they live in it.
Аватар
Raid
Master of Puppets

Мнениеот saros на Пет Фев 24, 2012 5:07 pm

/офф

А, не ми е за парите, въпросът е принципен :) на тая държава колкото може по-малко данъци да се плащат.

Просто имах само 10 долара в картата в момента на поръчката - поради което нямаше как да си платя 12-те, които ми искаха. Трябваше да я откажа. Иначе никакъв проблем, щях да си ги купя и чак после да питам има ли вариант да се махне таксата.
saros
Emrakul, the Aeons Thorn

Мнениеот magiclunatic на Пет Фев 24, 2012 5:12 pm

Az DDS sam plashtal 2-3 pati v MTGO i beshe dooooosta otdavna :)
Аватар
magiclunatic

Мнениеот Magic_glavishte на Пет Фев 24, 2012 5:22 pm

magiclunatic написа:Az DDS sam plashtal 2-3 pati v MTGO i beshe dooooosta otdavna :)

Е ти си ясен. Само ни тежиш на данъците :)
See, here's the thing about Magic : super easy, not hard...mulligan to five...you are all disappointed...I'm gonna lose...there's like nothing I can do...five minutes later you've just killed your opponent with an infinite combo. Easy stuff!

Патрик е като Емил Костадинов , отбелязва гол в последната минута и на никой не му се верва. Господ е гоблин гайд
Аватар
Magic_glavishte
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот SIMEONOV на Пет Фев 24, 2012 5:27 pm

magiclunatic написа:Az DDS sam plashtal 2-3 pati v MTGO i beshe dooooosta otdavna :)

Твойто ДДС го плаща Евгени споко :mrgreen:
......в следващия епизод на сириъз меджик фор уинърс
Изображение
Изображение

Изображение
Аватар
SIMEONOV
Трансферна цел №1

Мнениеот magiclunatic на Пет Фев 24, 2012 5:35 pm

E a kaji mi, shto tree da go plashtam az, kat moje da go plashta Evgeni :?:
Аватар