RTR RTR RTR [ Draft ]

Модератори: magiclunatic, Ste, Dreamfall

RTR RTR RTR [ Draft ]

Мнениеот Dydra на Нед Ное 04, 2012 7:20 pm

Привет ;)

Преди две седмици ( точно на про-тура Return to Ravnica) супер много се запалих по MTG и от тогава строших маса пари да си взема карти, протектори, кутийки и какво ли още не.

Естествено, както с всеки наркоман, това не ми стигаше и от 2-3 дена почнах и MTGO. Играя на BETA клиента, понеже мисля че изглежда по-подредено ( стария клиент ме кара да се чувствам все едно съм в 90-те ).
Ако някой друг разцъква драфтове там може да ме аднете - ID-то ми е същото.

Имам само един въпрос. Преди малко най-накрая спечелих първия с драфт ( спечелих е условно казано). Режима естествено беше Swiss ( струва ми се че получаваш най-много за парите които даваш).
Първия рунд паднах 0-2
Втория бих 2-0
Третия бих 2-1

До колкото говорих с един пич преди това, за всеки рунд, получаваш буустър. Обаче след като си спечелих 3-тата игра и цъкнах на Collection --> Others и там нямаше нито един буустър.
Просто още турнира не е свършил, или нещо клиента е бъгав?
Като цъкна на акаунт хисторито за последния ми драфт пише 1-0 , което си нямам на идея защо е , след като резултатите са ми 2 победи и 1 загуба :(

Всякаква информация ще бъде полезна.

Изображение
Аватар
Dydra
Elite Vanguard

Re: RTR RTR RTR [ Draft ]

Мнениеот magiclunatic на Пон Ное 05, 2012 2:46 am

Хай,
Ами мога да ти препоръчам, да пишеш на съпорта. Питай в чата в клиента (за съжаление не знам къде точно се намира на бета клиента) някой от юзърите, на които ника им почва с ORC.
Те ще ти дадат точен линк къде точно да пратиш оплакването и ще ти съдействат, ако имаш някакви неща, които не са ти ясни :) Естествено, виж си все пак колекцията, може да са оправили нещата междувременно. Все пак бета клиента си е бета, и може оттам да има някакъв проблем.
Аватар
magiclunatic
He, who paints the earth red

Мнениеот Dydra на Пон Ное 05, 2012 5:39 pm

Еми хвърлих един репорт през уеб-формата и дано ми дадат каквото съм си заслужил :)
Свързах се с един orc_ и той ми каза, че по принцип трябва да съм получил.

Иначе сега отворих стария клиент и всичко върви много по-гладко ( като механики в играта говоря), да не говорим, че предоставя къде къде повече информация от колкото бета клиента.
100% ще си играя само от него сега ;)
Аватар
Dydra
Elite Vanguard

Мнениеот BonuX на Пон Ное 05, 2012 5:53 pm

Стария клиент е много по добър, да не говорим че има ботове който не тръгват на новия.
Аватар
BonuX
Archon of Justice

Мнениеот magiclunatic на Пон Ное 05, 2012 5:57 pm

Ами стария клиент колкото и да е не е перфектен, със сигурност е много по-добър от помията която са направили с бетата. Тя самата концепция за интерфейса на новия клиент е тотално сбъркана според мен, а независимо от затворената бета и оплакванията на всички от това, не съм забелязал нещо да са променили ....
Аватар
magiclunatic
He, who paints the earth red

Мнениеот Dydra на Пон Ное 05, 2012 8:09 pm

Отговориха ми от съпорта, изглежда че не съм цъкнал на една отметка Prize Eligability, което помня че дадох "Да" когато бета клиента ... но бетата си е бета предполагам :\

Anyway, бяха достатъчно добри да ми дадът един RTR Draft Pack ( 3 Boosters + event tickets) така че не се оплаквам ( аз точно 3 рунда бях взел и без това, така че намазах два тикета бонус) :)
Аватар
Dydra
Elite Vanguard

Назад към MTGO