Информация за 8 кръг

Всичко за най-важния лимитед турнир в България

Модератори: magiclunatic, Ste, Dreamfall, GB

Re: Информация за 8 кръг

Мнениеот Magic_glavishte на Сря Мар 28, 2018 10:48 am

venski написа:Хората четат сигнали на 2ри пик!

на втори бустър :lol:
See, here's the thing about Magic : super easy, not hard...mulligan to five...you are all disappointed...I'm gonna lose...there's like nothing I can do...five minutes later you've just killed your opponent with an infinite combo. Easy stuff!

Патрик е като Емил Костадинов , отбелязва гол в последната минута и на никой не му се верва. Господ е гоблин гайд
Аватар
Magic_glavishte
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот DeminNas на Сря Мар 28, 2018 12:39 pm

Сигнали?
"They misunderestimated me."

"ЯмболскияТ Брус Уейн"

Some People`s idea of free speech is that they are free to say what they like, but if anyone says anything back... it`s outrageous!!!

"Истинските прота имат късмет ;) Скила е за слабите!" - Антон Николов
Аватар
DeminNas
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот Kamahl на Сря Мар 28, 2018 7:45 pm

Като Светофари!!!
Аватар
Kamahl
Emrakul, the Aeons Thorn

Мнениеот alvian на Сря Мар 28, 2018 10:38 pm

Както обясних - драфта ми беше супер. Единствен си събирах архетипа на масата, като се изключи безумната GU флип карта, никой не ми е бъркал особено в цветовете. Statement-a на Влади е много погрешен за мен, също така съвсем не на място, което и силно ме подразни. И не, не се получи шегата...
Spoiler:
Изображение
Аватар
alvian
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот bloucester на Чет Мар 29, 2018 12:40 pm

Извинявай, ако си се почувствал обиден. Това беше последното, което целях. Мисълта ми е, че имах избор между хубава черна и хубава друга карта и взех другата, защото видях, че Андрей взима WB двустранна карта. Което ме накара да избягвам черното до края и си платих цената. Поради същата причина вероятно прецаках и твоя драфт до известна степен, защото на втори бустер прибирах почти всичкото зелено, което идваше на талази от Сте. Ако бях почнал с черната карта, драфтът и на двама ни с теб щеше да е доста по-различен, най-малкото щеше да получиш два Crested Herdcaller-а на втори бустер.
Аватар
bloucester
Benalish Veteran

Мнениеот alvian на Чет Мар 29, 2018 1:02 pm

Not the point. Проблема, беше, че нашите уж шеговити коментари, естествено примесени с достатъчна доза гордост, бяха преекспонирани по много по-различен начин от това, което всъщност казват.

Освен това, въпреки, че съм отбелязан в зелено, държа да отбележа, че по никакъв начин не съм потвърдил присъствие за 8-ми кръг. Разбирайте го както искате, на мен лично ми писна да обяснявам едно и също.
Spoiler:
Изображение
Аватар
alvian
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот thegodfather на Чет Мар 29, 2018 3:20 pm

alvian написа:Not the point. Проблема, беше, че нашите уж шеговити коментари, естествено примесени с достатъчна доза гордост, бяха преекспонирани по много по-различен начин от това, което всъщност казват.

Освен това, въпреки, че съм отбелязан в зелено, държа да отбележа, че по никакъв начин не съм потвърдил присъствие за 8-ми кръг. Разбирайте го както искате, на мен лично ми писна да обяснявам едно и също.

Не разбирам какво имаш предвид, но мислех, че си от радетелите на това правилата да се спазват ... :)
... без да си мърдам и пръста ги късам,
на който си може му връзва, деца ...
thegodfather
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот alvian на Чет Мар 29, 2018 4:43 pm

Много правилно мислиш. Особено на точка d от общи правила:

Датите за провеждане на кръговете от LL3 ще бъдат оповестявани един месец
предварително на Фейсбука Лимитед Лигата
https://www.facebook.com/LevelUpLimitedLeague/

Да не би да считаш, че съм нарушил някоя друга точка от правилата с изказване или действие?

"Edit"
Избързах с изказването, deck list до сега в А група не съм писал. Малко ме съмнява да говорим за това обаче.
Последна промяна alvian на Чет Мар 29, 2018 4:47 pm, променена общо 1 път
Spoiler:
Изображение
Аватар
alvian
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот thegodfather на Чет Мар 29, 2018 4:47 pm

alvian написа:Много правилно мислиш. Особено на точка d от общи правила:

Датите за провеждане на кръговете от LL3 ще бъдат оповестявани един месец
предварително на Фейсбука Лимитед Лигата
https://www.facebook.com/LevelUpLimitedLeague/

Да не би да считаш, че съм нарушил някоя друга точка от правилата с изказване или действие?

Ох, в безсмислени дискусии грам не ми се влиза ;) Преди две седмици всичко на всички им беше наред с тая дата, малко на издребняване ми бие в момента :)
thegodfather
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот alvian на Чет Мар 29, 2018 4:53 pm

Ако ограничим "всичко" до моето и твоето изказване:

Ицо: Аз на 1-ви април няма да дойда.
Марто: Аз искам да си остане първоначално обявената дата(a.k.a Великден).

Не знам за какво издребняване иде реч. Факт е, че не съм потвърдил присъствие. Има шанс да не дойда. Тъй като имам 2 извинени отсъствия(заради промени в датите и двата пъти) нямам право на повече. Съотвено според правилата нямам ангажимент да правя каквото и да било по въпроса, а организаторите имат право да разглеждат индивидуално моето потенциално неизвинено отсъствие.

Spoiler:
Имам намерение да го натяквам това с променените дати докато лигата продължава и докато се правят промени в обявените дати...
Spoiler:
Изображение
Аватар
alvian
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот alvian на Чет Мар 29, 2018 4:54 pm

И btw, умишлено обръщам внимание на това, че не съм потвърдил, за да е ясен бекъп варианта и да не скапвам турнира ако се случи ...
Spoiler:
Изображение
Аватар
alvian
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот thegodfather на Чет Мар 29, 2018 4:56 pm

alvian написа:Ако ограничим "всичко" до моето и твоето изказване:

Ицо: Аз на 1-ви април няма да дойда.
Марто: Аз искам да си остане първоначално обявената дата(a.k.a Великден).

Не знам за какво издребняване иде реч. Факт е, че не съм потвърдил присъствие. Има шанс да не дойда. Тъй като имам 2 извинени отсъствия(заради промени в датите и двата пъти) нямам право на повече. Съотвено според правилата нямам ангажимент да правя каквото и да било по въпроса, а организаторите имат право да разглеждат индивидуално моето потенциално неизвинено отсъствие.

Spoiler:
Имам намерение да го натяквам това с променените дати докато лигата продължава и докато се правят промени в обявените дати...

Извинявам се - бях останал с впечатление, че всички, освен мен "харесват" първи април като дата. По принцип за датите си напълно прав - надявам се занапред всичко, обявено предварително, да е добре обмислено като дата и да се спазва.
thegodfather
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот DeminNas на Нед Апр 01, 2018 10:06 am

Извинявам се, налага ми се да закъснея с 15 минути.
"They misunderestimated me."

"ЯмболскияТ Брус Уейн"

Some People`s idea of free speech is that they are free to say what they like, but if anyone says anything back... it`s outrageous!!!

"Истинските прота имат късмет ;) Скила е за слабите!" - Антон Николов
Аватар
DeminNas
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот Kamahl на Нед Апр 01, 2018 7:02 pm

Ето го и класирането след 8ми кръг,
Подчертаваме това е класирането според Ивент Репортера, не според правилата на Лигата, така че е възможно и да има малки разлики.
Прикачени файлове
document1.pdf
(12.67 KiB) 33 пъти
document.pdf
(12.73 KiB) 38 пъти
Аватар
Kamahl
Emrakul, the Aeons Thorn

Мнениеот dorric на Нед Апр 01, 2018 8:04 pm

Kamahl написа:Ето го и класирането след 8ми кръг,
Подчертаваме това е класирането според Ивент Репортера, не според правилата на Лигата, така че е възможно и да има малки разлики.

Кой е трайбрекъра, който прави Антон 2ри? На мен и 3те ми изглеждат еднавки.
dorric
Arbalest Elite

Мнениеот Ste на Нед Апр 01, 2018 8:13 pm

Името :lol:

EDIT:
Малко по-сериозно:
Класирането в пода се прави по брой събрани точки. При равенство се гледа „Win%” коефициента. При ново равенство се гледат същите параметри но само между състезателите с равни точки (при двама души това се изражда в изхода от срещата помежду им). При ново равенство се играе допълнителен мач за определяне на класирането. При невъзможност от провеждане на такъв мач се присъжда по-горното място на всички състезатели с равни показатели със всички произтичащи от това права (точки, промоции и т.н)

Ако правилно разбирам ситуацията и правилата, втори е победителят от срещата помежду ви.
Ste
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот dorric на Нед Апр 01, 2018 9:34 pm

Ste написа:Името :lol:

EDIT:
Малко по-сериозно:
Класирането в пода се прави по брой събрани точки. При равенство се гледа „Win%” коефициента. При ново равенство се гледат същите параметри но само между състезателите с равни точки (при двама души това се изражда в изхода от срещата помежду им). При ново равенство се играе допълнителен мач за определяне на класирането. При невъзможност от провеждане на такъв мач се присъжда по-горното място на всички състезатели с равни показатели със всички произтичащи от това права (точки, промоции и т.н)

Ако правилно разбирам ситуацията и правилата, втори е победителят от срещата помежду ви.

Благодаря за пояснението. :)
dorric
Arbalest Elite

Мнениеот bloucester на Вто Май 08, 2018 9:52 pm

Тук ще се случва ли нещо? Наближава датата (ако не е променена), а няма нито официално класиране, нито групи, нито квалификации, които май щяха да се провеждат по-рано? Каня се да дойда до София специално по този повод и не бих искал някоя неприятна изненада в последния момент...
Аватар
bloucester
Benalish Veteran

Мнениеот BlackMamba на Сря Май 09, 2018 11:56 am

Second-вам Влади.
BlackMamba
Elite Vanguard

Мнениеот Kamahl на Вто Май 15, 2018 4:27 pm

Датата няма да се променя.
Класирането ще се постараем да е готово до сряда следобед.
Аватар
Kamahl
Emrakul, the Aeons Thorn

ПредишнаСледваща

Назад към Лимитед Лига