LL3 - текуща информация за втори кръг

Всичко за най-важния лимитед турнир в България

Модератори: magiclunatic, Ste, Dreamfall, GB

Re: LL3 - текуща информация за втори кръг

Мнениеот magiclunatic на Вто Авг 29, 2017 10:17 pm

alvian написа:Първо искам да започна с това, че информацията за тази лига е абсолютен крак що се отнася до TO-то и съм на 100% съгласен, че ако не почне да се комуникира по-ясно ще отмре още преди полусезона.

Въпреки това, сериозно не мога да разбера как решихте, че няма да има кръг тази седмица на 2-ри и 3-ти. Това поне беше обявено почти един месец предварително.
Kamahl написа:Следващият кръг на лигата е първия уикенд на септември.

Долния коментар на Васил, колкото и да може да се тълкува по друг начин, не разбирам защо не е достатъчно ясен.
Kamahl написа:Следващия кръг ще е след излизането на новия сет, ама то това е чак Октомври, а и преди наца да се подрафти е полезно.

Няма никакъв indication, че се канселира, който и да било кръг. Явно говори за четвърти кръг, че ще бъде с новия сет, а за сметка на това weekend-a преди NATSA полезно ще се драфти в трети кръг и квалификациите към него.

Ixalan излиза на 29-ти септември, което е последния weekend на месеца и съответно този weekend ще има Release Drafts. Не limited league али бали. Съответно ако трябваше да се чака Ixalan за LL3 то щяхме да пропуснем септември. Така в началото на октомври или малко след това ще има LL4 с Ixalan.

Ми попринцип, той Васил беше казал за тва преди месец и нещо. След това, вместо тема за трети кръг, с дати, класиране, условия и т.н. в събота, в темата за втори кръг, излиза следното съобщение:

Следващия кръг ще е след излизането на новия сет, ама то това е чак Октомври, а и преди наца да се подрафти е полезно.

Следващия кръг както и да го гледам = трети. А преди тва, че било полезно да се драфти - полезно е сигурно, ма тва кво отношение има точно за лигата? Аз на негово място бих организирал 6-7 драфта въпросния уикенд, точно щото е полезно, пък и да изкарам 3-4 пъти повече пари в процеса.

Освен тва - както казах - тая седмица продължава да е август - хората са по почивки все още. Тва като цяло противоречи леко с идеята "без лига в летните месеци".

Както и да е - от са да се знае, че тоя уикенд може и да не дойда. Та бройте там извинено (евентуално) отсъствие.
Аватар
magiclunatic
He, who paints the earth red

Мнениеот alvian на Сря Авг 30, 2017 8:22 am

Не бе, Ванка, то грешката си е верна. Двусмислие имаше. Също "първата седмица на септември" очевидно може да не бъде разбрано като "първия weekend на септември". Нямаше дати, lazy announcing(и напълно липсващ на самата страница на лигата), decreasing interest. Всичко са фактори за съжаление.
Spoiler:
Изображение
Аватар
alvian
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот Kamahl на Вто Сеп 26, 2017 7:53 pm

Следващия кръг на лигата ще е уикенда на 21 и 22 Октомври.
Предишния уикенд има PPTQ, a 7ми и 8ми са твърде рано след излизането на сета.
Аватар
Kamahl
Sun Titan

Мнениеот JohnyWalker на Вто Сеп 26, 2017 7:55 pm

Супер. Там съм.
JohnyWalker
Emrakul, the Aeons Thorn

Предишна

Назад към Лимитед Лига