LL3 кръг 2 група Б 1ви

Всичко за най-важния лимитед турнир в България

Модератори: magiclunatic, Ste, Dreamfall, GB

LL3 кръг 2 група Б 1ви

Мнениеот Ste на Пон Юли 03, 2017 2:23 pm

Драфтих между Камен (отляво, GRw) и Антон Николов (отдясно, GB).

Този формат ИЗОБЩО не го разбирам.

На първи пик взех Naga Vitalist от доста слаб бустър. След това получих Ahn-Crop Champion и оттам нататък имаше предимно тъга. Помня, че казах на Васо да ме запише за следващата квалификация.
Втори и трети бустър не ги помня, но явно някак съм събрал общо 20 playable карти.

(tappedout)

Единствената драма беше дали да играя някои две от сайдборд картите вместо Benefaction of Rhonas. Изборът ми се оказа правилен и зеленият divination™ ми спечели доста игри.

От игрите не помня почти нищо, затова списък с рандъм stuff:
  • Завърших 6-1 с пет победи 2-0, една победа 2-1 и една загуба 2-1 от единствения син драфтър на масата, към когото двамата с Антон засилихме доста добри карти на втори бустър.
  • За деня имах 12 или 13 мълигана, предимно на ръце с 0, 1 или 5+ земи.
  • Два пъти бих с мълиган до 5 8)
  • За малко да бия с мълиган до 4, но последните три хода теглих само земи и умрях от три Sandwurm Convergence token-а. Трябваше ми един chump blocker :)
  • Benefaction of Rhonas за Gust Walker и Compulsory Rest + Honored Hydra в гробището печели игри.
  • И двамата ми съседи имаха зелен Trial :( Всъщност май всички освен мен имаха някакъв ...
  • Cartouche of Solidarity по Initiate's Companion или Unwavering Initiate не е много честно
Ste
Infernal Spawn of Evil

Назад към Лимитед Лига