K@ KMG - Esper Control

Модератори: magiclunatic, Ste, Dreamfall, Raid

K@ KMG - Esper Control

Мнениеот magiclunatic на Чет Апр 26, 2012 1:22 pm

Калоян разцъква Esper Control, без да е пипал дека преди.
Не че е особено актуално вече, предвид излизането на новия сет скоро, но все пак е интересно разнообразие :)
Гледайте видеото тук: http://bgmagic.net/video/item/36-k_esper.html

Коментари, критика, храна и т.н. са добре дошли :)
Приятно гледане!
Аватар
magiclunatic
He, who paints the earth red

Re: K@ KMG - Esper Control

Мнениеот Dreamfall на Чет Апр 26, 2012 1:30 pm

не ме хранете много :) все пак наистина хващам дека за пръв път
One part unstoppable force, one part immovable object.
Magic_glavishte написа:Док, за румънско по-напряко е през Турция и Сирия, там има една нова държава може да минеш да я видиш.

Magic_glavishte написа:Дока ми се ще един ниско прелитащ Емракул да го настъпи
Аватар
Dreamfall
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот kotseto на Пет Апр 27, 2012 10:56 am

Завърши все едно с "продължение следва" :)

хич нелошо представяне, имаше някои грешки в началото - примерно ако беше контрирал един Incinerate в края на твоя ход с Mana Leak щеше да си на повече живот и можеше да не те бърннат толкова лесно накрая - завърши играта като доктора - стискайки карти и контри в ръка :mrgreen: После посвикна с дека явно
kotseto
Sun Titan

Мнениеот Mor_Galad на Пет Апр 27, 2012 10:02 pm

Звучеше като да си много изморен. Онзи втори делвър първата игра, за който ти каза "нищо не можем да направим" резолвна докато ти държеше мана лийк и имаше маната да го играеш, докато опонентът не може да доплати обв с две мана опън. Ясно беше, че този делвър те убива. То и без това играта беше тежка, но така директно стана гг.
I see the fear you have inside, you can run but never hide
I will hunt you down and tear you limb from limb.
Nothing shall remain, not your memory, your name,
It will be as though you never, ever lived!

http://www.twitch.tv/mor_galad
Аватар
Mor_Galad
Arbalest Elite

Мнениеот Dreamfall на Съб Апр 28, 2012 4:55 pm

в началото веднъж misclick-нах на един geist of saint traft който просто не го leak-нах и в резултат загубих играта - май този мач обаче не стигна до editing, защото камтазията ми crash-на - както каза и Коцето - в началото бях значително по-неадекватен, но като набрах скорост с дека и стана по-добре, в крайна сметка дори спечелих и 8-man :)
Magic_glavishte написа:Док, за румънско по-напряко е през Турция и Сирия, там има една нова държава може да минеш да я видиш.

Аватар
Dreamfall
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот saros на Пон Апр 30, 2012 7:14 pm

Не е лошо за човек, който за първи път хваща дека (като се има предвид че аз например паднах на 2 евента подред с такова нещо и го зарязах тоя дек, ама предимно от тайм падах щото интерфейса...). Само едно 'нахранване'. Имаше момент когато опонентът беше на 12, тапаутна се за великото комбо батърскул + меч на токена, а ти имаше 10 пауър на масата и tragic slip в ръка с 1 черна мана опън. Защо просто не изигра слипа в края на хода, оставяйки го без блокър, за 10 чисти демидж, лошия остава на 2, после пак трябва да се тапаутне за да си изиграе скъла и да го екипира, а ти в това време си сваляш и белия титан за 16 пауър - които той не може да спре очевидно. И биеш. Абе както и да е, не че и аз не съм мискликвал/мисплейвал и губил игри по подобен или друг начин. Общо взето добри игри, и ти повръзваше. Аз с тоя дек имах редовно по 10 земи в първите 16 карти.
Do not react to force in kind. Turn it aside. Direct it to where it can do no harm.
saros
Emrakul, the Aeons Thorn

Мнениеот Dreamfall на Пон Апр 30, 2012 7:45 pm

ми сигурно не съм го видял тоя play, да ти кажа; аз бях напълно сигурен, че тази игра съм я изгубил от собствена глупост, но не съм си гледал игрите пак, за да съм сигурен; просто не съм играл достатъчно std и не ми се е случвало нищо такова, за да знам на автопилот какво да правя, а вместо да спра и да помисля малко карах на автопилот и в резултат умрях :)

Аватар
Dreamfall
Infernal Spawn of Evil

Назад към Статии и Видео