RTR Set REVIEW - BLUE

Модератори: magiclunatic, Ste, Dreamfall, Raid

RTR Set REVIEW - BLUE

Мнениеот magiclunatic на Сря Окт 10, 2012 3:01 am

Ето го и ревюто на сините карти. http://bgmagic.net/statii/item/51-rtr-blue.html
Аватар
magiclunatic
He, who paints the earth red

Re: RTR Set REVIEW - BLUE

Мнениеот johnny_combo_player на Сря Окт 10, 2012 3:16 am

Иване според мен подценяваш Doorkeeper-a. В елдрази имаше vent sentinel архетип, който нямаше особени проблеми да бие. Тук като надрафтиш Gatekeeper Vines, Doorkeepr, Axebane Guardian + Hover Barrier биеш. Неделята играх селесния и имах 3 Gatekeeper Vines + 2 Guardiana+ 2 Doorkeepera и докато популирах кентаври милвах лошите. Не беше никак красиво колко консистентен беше дека. Просто това са карти, които не се пикват високо и ако някой тръгне от самото начало да го прави тфа според мен има доста добри шансове. Не казвам че е невероятен архетип, просто според мен е такъв, който рабои/има потенциал.

Иначе с всичко друго съм напълно съгласен. Отново well done!
Виж пичага , препоръчвам ти да отидеш на курва, че май отдавна си на сухо, да ти помогне жената, а не да ми се правиш тука на девата от света гваделупа,която помага на всички и дава "безценни" съвети.

Изображение
Аватар
johnny_combo_player
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот magiclunatic на Сря Окт 10, 2012 3:21 am

Значи, аз ROE имам стотина драфта и от такъв дек даже не помня да съм падал, камо ли да е било смислен архетип ...
Проблемът на дека който описа е, че опонента няма по какво друго да си изиграе ремувъла и просто ти убива Doorkeeper-a. Това ако въобще го изтеглиш, преди да те убият по въздух, докато ти редиш стена след стена в игра :)
Аватар
magiclunatic

Мнениеот Magic_glavishte на Сря Окт 10, 2012 9:05 am

Само две забележки :
Voidwielder - Според мен не е чак толкова силен заради изключителния му пауър..... :roll: Верно има голям задник, ама да баунснеш нещо без да имаш някакъв адвантидж освен блокър ми се вижда доста зле. Естествено има много ситуациЙ, в които убиваш веднага след него, ама е от най-слабите подобни крийчъри принтвани до сега.

Mizzium Skin - Мен ми харесва като каунтърспел за ремували + окейжанъл комбат трик........ АМА КАК ПО-ТОЧНО ТИ ПОМАГА СРЕЩУ Cyclonic Rift????? :lol:
See, here's the thing about Magic : super easy, not hard...mulligan to five...you are all disappointed...I'm gonna lose...there's like nothing I can do...five minutes later you've just killed your opponent with an infinite combo. Easy stuff!

Патрик е като Емил Костадинов , отбелязва гол в последната минута и на никой не му се верва. Господ е гоблин гайд
Аватар
Magic_glavishte
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот venski на Сря Окт 10, 2012 9:14 am

Magic_glavishte написа:АМА КАК ПО-ТОЧНО ТИ ПОМАГА СРЕЩУ Cyclonic Rift????? :lol:

Е много ясно че опонента не го oveload-ва, щото тая механика за нищо не става... А чакай...
Damage doesn't kill creatures! State-based actions kill creatures!
Goshe написа:Goblins are red, Merfolk are blue. Couldn't care less, Tendrils for 22? #mtglove
#mtgjudge написа:(2/10/2015 7:19:07 PM) Anonycat: suggest that they run a $10,000 buy in no-limit Texas Hold'em event, and do so at Gunfight REL
Аватар
venski
Border Patrol

Мнениеот magiclunatic на Сря Окт 10, 2012 9:48 am

Мммм, немаше как да минем без да напиша пак некой хит :)
Ами, аз щото много много reminder текста не го чета, и бях останал с впечатление, че таргетва всички перманенти. Аз два дена покрай тая карта играех с него ;)) Четенето явно е тех.
Аватар
magiclunatic

Мнениеот dorric на Сря Окт 10, 2012 9:49 am

[quote="Magic_glavishte"]Само две забележки :
Voidwielder - Според мен не е чак толкова силен заради изключителния му пауър..... :roll: Верно има голям задник, ама да баунснеш нещо без да имаш някакъв адвантидж освен блокър ми се вижда доста зле.

Според мен оценката на Говедаров е доста адекватна. Креатура е доста силен както офанзивно така и дефанзивно.

Естествено има много ситуациЙ, в които убиваш веднага след него, ама е от най-слабите подобни крийчъри принтвани до сега.

Tова няма спор ;) Не може и на малкия пръст да стъпи на мен-о-уара.
dorric
Arbalest Elite

Мнениеот Magic_glavishte на Сря Окт 10, 2012 9:51 am

Просто твърдя, че за разлика от всички предишни подобни крийчъри един е ОК, ама повече от това не бих сложил в дек.
See, here's the thing about Magic : super easy, not hard...mulligan to five...you are all disappointed...I'm gonna lose...there's like nothing I can do...five minutes later you've just killed your opponent with an infinite combo. Easy stuff!

Патрик е като Емил Костадинов , отбелязва гол в последната минута и на никой не му се верва. Господ е гоблин гайд
Аватар
Magic_glavishte
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот magiclunatic на Сря Окт 10, 2012 9:59 am

Абе аз играх на единия пререлийз между 2 и 3 постоянно, и все ми бяха ОК. Супер добър е срещу всякакви големи неща и особено срещу кентаври и scavenge.
Въобще ня го сравнявай с предшествениците му, този е доста по-дефанзивна карта и въпреки това, изобщо не съм недоволен от нея. То ако се замислиш и Aether Adept-a не е няй-великия атакър на света, нищо че е три мана.
Аватар
magiclunatic

Мнениеот Magic_glavishte на Сря Окт 10, 2012 10:04 am

Факт е. Еми не знам трябва още малко да погледам формата за да го оценя ;)

Аватар
Magic_glavishte
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот venski на Сря Окт 10, 2012 10:28 am

Абе направо вземи поиграй малко ;)
Damage doesn't kill creatures! State-based actions kill creatures!
Goshe написа:Goblins are red, Merfolk are blue. Couldn't care less, Tendrils for 22? #mtglove
#mtgjudge написа:(2/10/2015 7:19:07 PM) Anonycat: suggest that they run a $10,000 buy in no-limit Texas Hold'em event, and do so at Gunfight REL
Аватар
venski
Border Patrol

Мнениеот FaceOfGod на Сря Окт 10, 2012 11:35 am

Това все едно аз ти го казвам преди няколко месеца ... на Камен по-трудно ще му влезне в главата, но и това ще стане!
Предлагам новият подпис на Иван да бъде 1-2-3-4! :mrgreen:
Единственото TO на България е в Скопие! А най-добрият клуб в България се премести в Бургас!
http://ophan.org/

Look, one thing is like that you need to understand about ... not just warcraft 3 or rts but sports or competition or any discipline in general ... is that you first must have the desire to achieve a goal and then you do everything that you can to achieve the goal!
G.
Аватар
FaceOfGod
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот Magic_glavishte на Сря Окт 10, 2012 11:41 am

Аватар
Magic_glavishte
Infernal Spawn of Evil

Назад към Статии и Видео