RTR Set Review - IZZET

Модератори: magiclunatic, Ste, Dreamfall, Raid

RTR Set Review - IZZET

Мнениеот magiclunatic на Пон Окт 22, 2012 11:32 am

Аватар
magiclunatic
He, who paints the earth red

Re: RTR Set Review - IZZET

Мнениеот siamon на Сря Юли 10, 2013 12:40 pm

Още преди да съм изгледал драфта до край, според мен зверски си ги обърка още в драфтенето. Първо никога не бих пикнал корозда п1п1 пред спирит, независимо че картата във вакуум е по-добра. Просто да се комитнеш в 2 цвята, и то възможните най-лоши два, при положение че има марков ънкомън в синьо според мен е гигантска грешка. Второ - на последващите 3-4 пика ти пускат доста силни азориус карти, а ти продължаваш да се убеждаваш как ти пускали силни карти за голгари. Единствено п1п2 беше ънексайтинг, но абрупт дикея не е нищо особено според мен. Спокойно бих си пикнал или патрула или блокада. п1п3 пак пикът ти е нарисуван - азориус чарм.
siamon

Мнениеот magiclunatic на Сря Юли 10, 2013 12:55 pm

siamon написа:Още преди да съм изгледал драфта до край, според мен зверски си ги обърка още в драфтенето. Първо никога не бих пикнал корозда п1п1 пред спирит, независимо че картата във вакуум е по-добра. Просто да се комитнеш в 2 цвята, и то възможните най-лоши два, при положение че има марков ънкомън в синьо според мен е гигантска грешка. Второ - на последващите 3-4 пика ти пускат доста силни азориус карти, а ти продължаваш да се убеждаваш как ти пускали силни карти за голгари. Единствено п1п2 беше ънексайтинг, но абрупт дикея не е нищо особено според мен. Спокойно бих си пикнал или патрула или блокада. п1п3 пак пикът ти е нарисуван - азориус чарм.

За кой точно драфт иде реч :) ?
Аватар
magiclunatic

Мнениеот SIMEONOV на Сря Юли 10, 2013 1:46 pm

Тва е бот бате. Онзи ден разказвах на Сте за тоя тип, сега са много модерни. Цитират старо мнение от същия радел и дори доста често им се получава (като в случая). Мнението всъщност е
от Yavovian на Сря Дек 12, 2012 1:19 pm
......в следващия вълнуващ епизод на сириъз меджик фор уинърс
Изображение
Изображение

Изображение
Аватар
SIMEONOV
Трансферна цел №1

Мнениеот magiclunatic на Сря Юли 10, 2013 2:11 pm

Хух, ам аз въобще не съм видял даже. Ново поколение ботове ... чекай да го изтрия.
Аватар
magiclunatic

Назад към Статии и Видео