KMG - Return to Ravnica #4

Модератори: magiclunatic, Ste, Dreamfall, Raid

KMG - Return to Ravnica #4

Мнениеот magiclunatic на Пон Ное 12, 2012 10:51 am

Аватар
magiclunatic
He, who paints the earth red

Re: KMG - Return to Ravnica #4

Мнениеот alvian на Пон Ное 12, 2012 12:47 pm

Като почнете да говорите за фикс в двуцветен дек между трети и осми пик, без да сте видяли нищо което си заслужава спалшване на 3-ти цвят ... направо не знам какво да мисля. Малко "Кефя се земите да ми влизат тапнати" начин на мислене. И tower drake, и syncopate и inspiration не са карти за подценяване все пак (особено в очевидното бяло синьо). Ега има за какво да сплашнете по натататъка, че да има смисъл от тая карта.
Spoiler:
Изображение
Аватар
alvian
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот Magic_glavishte на Пон Ное 12, 2012 12:54 pm

На мен малко ми лагваше на драфта, в смисъл чувах пиковете ви преди да се е появил бустъра, което е доста досадно. Иначе каквото Марто каза!
See, here's the thing about Magic : super easy, not hard...mulligan to five...you are all disappointed...I'm gonna lose...there's like nothing I can do...five minutes later you've just killed your opponent with an infinite combo. Easy stuff!

Патрик е като Емил Костадинов , отбелязва гол в последната минута и на никой не му се верва. Господ е гоблин гайд
Аватар
Magic_glavishte
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот magiclunatic на Пон Ное 12, 2012 12:56 pm

Фикса трябва да се взима рано, защото после когато искаш да го вземеш обикновено го няма. И винаги е по-правилно да се вземе фикс, пред 23та карта за дека, а Tower Drake e точно такава карта. Syncopate пък в моите очи изобщо не е за мейн дек и винаги бих предпочел Cancel на негово място.
Аватар
magiclunatic

Мнениеот magiclunatic на Пон Ное 12, 2012 12:57 pm

Magic_glavishte написа:На мен малко ми лагваше на драфта, в смисъл чувах пиковете ви преди да се е появил бустъра, което е доста досадно. Иначе каквото Марто каза!

Това не знам от какво е, по-скоро е от YouTube, защото нито на оригиналния файл, нито на конвертирания има такъв проблем ...
Аватар
magiclunatic

Мнениеот Magic_glavishte на Пон Ное 12, 2012 1:01 pm

Може и от моя телевизор да е, на игрите нямах проблеми... ;)
See, here's the thing about Magic : super easy, not hard...mulligan to five...you are all disappointed...I'm gonna lose...there's like nothing I can do...five minutes later you've just killed your opponent with an infinite combo. Easy stuff!

Патрик е като Емил Костадинов , отбелязва гол в последната минута и на никой не му се верва. Господ е гоблин гайд
Аватар
Magic_glavishte
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот alvian на Пон Ное 12, 2012 1:11 pm

magiclunatic написа:
Magic_glavishte написа:На мен малко ми лагваше на драфта, в смисъл чувах пиковете ви преди да се е появил бустъра, което е доста досадно. Иначе каквото Марто каза!

Това не знам от какво е, по-скоро е от YouTube, защото нито на оригиналния файл, нито на конвертирания има такъв проблем ...

И при мен е така на драфта.

magiclunatic написа:Фикса трябва да се взима рано, защото после когато искаш да го вземеш обикновено го няма. И винаги е по-правилно да се вземе фикс, пред 23та карта за дека, а Tower Drake e точно такава карта. Syncopate пък в моите очи изобщо не е за мейн дек и винаги бих предпочел Cancel на негово място.

Tower drake-a е поне нивото на vassal soul w бяло синьото както и да го гледаш.
Spoiler:
Изображение
Аватар
alvian
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот magiclunatic на Пон Ное 12, 2012 1:18 pm

Да де, 23та карта :)
Аватар
magiclunatic

Мнениеот MetalVampire на Пон Ное 12, 2012 4:43 pm

Защо не взехте първия блъстърскуол, картата е РИДИКЪЛЪС
НЯКОИ НЕЩА НЕ СЕ ПРОМЕНЯТ
Аватар
MetalVampire
True Master

Мнениеот Dreamfall на Пон Ное 12, 2012 7:34 pm

мисля, че не я дооценихме правилно
One part unstoppable force, one part immovable object.
Magic_glavishte написа:Док, за румънско по-напряко е през Турция и Сирия, там има една нова държава може да минеш да я видиш.

Magic_glavishte написа:Дока ми се ще един ниско прелитащ Емракул да го настъпи
Аватар
Dreamfall
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот magiclunatic на Вто Ное 13, 2012 4:52 pm

Blustersquall e яка карта, но с оглед синергията на дека, според мен третия Arrester e по-важен. Просто като имаш добра крива, Arrester-ите ти помагат рано да пушнеш демидж, като после опонента лесно може да бъде довършен с летялки. Blustersquall-а e финишър, който печели игри, само ако си прокарал достатъчно демидж преди това, за това точно в Азориус е много по-слаб отколкото сплашнат в Selesnya дек или пък в UR, където има като цяло по-големи същества и може да бъде релевантен много по-рано в играта. В друг дек винаги бих го взел, но три арестъра с фея според мен е по-добре отколкото два и Blustersquall.
Аватар
magiclunatic

Назад към Статии и Видео