G - RTR #1

Модератори: magiclunatic, Ste, Dreamfall, Raid

G - RTR #1

Мнениеот magiclunatic на Чет Ное 15, 2012 1:24 am

http://bgmagic.net/video/item/62-g-rtr1.html

Ега не заспите ;) Ама е хубаво да кажете какво що, за да може да се изчисти в бъдещи подобни записи. Доста е тегаво да се говори толкова много и предполагам си трябва доста тренинг и контролиране на дишане, кашляне и пушене :)
Аватар
magiclunatic
He, who paints the earth red

Re: G - RTR #1

Мнениеот johnny_combo_player на Чет Ное 15, 2012 2:02 am

Много ми хареса драфта, въпреки че не се разви както го планираше. Според мен просто част от бустърите бяха прекалено сухички, затфа не дойдоха нещата, които очакваше.
Виж пичага , препоръчвам ти да отидеш на курва, че май отдавна си на сухо, да ти помогне жената, а не да ми се правиш тука на девата от света гваделупа,която помага на всички и дава "безценни" съвети.

Изображение
Аватар
johnny_combo_player
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот alvian на Чет Ное 15, 2012 2:41 am

Малко повече ентусиазъм и ако звучеше така сякаш се забавляваш щеше да е супер яко :)
Spoiler:
Според мен си надрафти omg дека така или иначе. Не знам кфо не му харесваше. Верно, че ако имаше и "другия ънкомън" щеше съвсем да е извън пътя ама и двата гилд мейджа да ги имаш в един драфт направо си е нахално :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Spoiler:
Изображение
Аватар
alvian
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот magiclunatic на Чет Ное 15, 2012 3:43 am

alvian написа:Малко повече ентусиазъм и ако звучеше така сякаш се забавляваш щеше да е супер яко :)
Spoiler:
Според мен си надрафти omg дека така или иначе. Не знам кфо не му харесваше. Верно, че ако имаше и "другия ънкомън" щеше съвсем да е извън пътя ама и двата гилд мейджа да ги имаш в един драфт направо си е нахално :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Да , тва го знам, ама за целта трябва да драфтя в събота , а не след работа сигурно ;)
Иначе декът се получи екстра, не отричам. Важното е че правилно разчетох накъде трябваше да се тръгне, като се видя че няма да е азориус, и съм доволен от резултата разбира се ;)
Аватар
magiclunatic

Мнениеот Magic_glavishte на Чет Ное 15, 2012 2:37 pm

Много кадърен драфт материал. Очаквах и по-сухо да е като каза че си самичък, но коментарите бяха доста приятни. На драфта може би повече коментари по картите да беше обадил, защо ти харесва (не харесва) дадена карта ще е поучително. Все пак няма само един верен пик в бустър и всеки има различни оценки за карти, стратегии, архетипи, етц. Игрите са ок, като може би Р1Г2 бих Вогнал на 6-тата земя като сложи ;)
П.С. : Гледаше ми се още игри, ама сплитването си е част от бизнеса :mrgreen:
See, here's the thing about Magic : super easy, not hard...mulligan to five...you are all disappointed...I'm gonna lose...there's like nothing I can do...five minutes later you've just killed your opponent with an infinite combo. Easy stuff!

Патрик е като Емил Костадинов , отбелязва гол в последната минута и на никой не му се верва. Господ е гоблин гайд
Аватар
Magic_glavishte
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот magiclunatic на Чет Ное 15, 2012 2:45 pm

Ами аз не мислех да сплитвам (тоест, нямаше да предлагам сплит), ама не отказвам сплитове попринцип. По-добре да има повече бустери за още драфтове ;)
Как беше звука междудругото? Със слушалки с микрофон за дестина лева записвам, та нещо бях скептично настроен. В тоя ред на мисли - ако някой може да ми препоръча маркови слушалки с хубав микрофон до 100-150 пари да свирка, щото гледах по магазините, а нищо не ми хареса като дизайн в тоя ценови клас.
Аватар
magiclunatic

Мнениеот Magic_glavishte на Чет Ное 15, 2012 3:01 pm

magiclunatic написа:....Ами аз не мислех да сплитвам (тоест, нямаше да предлагам сплит), ама не отказвам сплитове попринцип. По-добре да има повече бустери за още драфтове ;) ...

Ясно ;)

magiclunatic написа:...Как беше звука междудругото? Със слушалки с микрофон за дестина лева записвам, та нещо бях скептично настроен. В тоя ред на мисли - ако някой може да ми препоръча маркови слушалки с хубав микрофон до 100-150 пари да свирка, щото гледах по магазините, а нищо не ми хареса като дизайн в тоя ценови клас...

Звука беше ок......може би поради факта, че слушалките ми са доста хубави :lol: Виж до Плесиото има магазин с (мисля) кадърни слушалки. Ама са малко шаренки :lol:
See, here's the thing about Magic : super easy, not hard...mulligan to five...you are all disappointed...I'm gonna lose...there's like nothing I can do...five minutes later you've just killed your opponent with an infinite combo. Easy stuff!

Патрик е като Емил Костадинов , отбелязва гол в последната минута и на никой не му се верва. Господ е гоблин гайд
Аватар
Magic_glavishte
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот johnny_combo_player на Чет Ное 15, 2012 3:03 pm

На Logitech съм им голям фен. Преди време миниъните ми беха зели едни слушалки и още си ги спомням като най-добрият хедсет, който съм имал. Не знам дали Plesio още продават такива. Logitech H540 е доста як и съм го виждал/чувал и останах доста впечатлен.
Виж пичага , препоръчвам ти да отидеш на курва, че май отдавна си на сухо, да ти помогне жената, а не да ми се правиш тука на девата от света гваделупа,която помага на всички и дава "безценни" съвети.

Изображение
Аватар
johnny_combo_player
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот Lithium на Чет Ное 15, 2012 5:31 pm

Екстра си беше, все пак трябва да се убива време на работа. Ако може да записваш по-честичко, сам, с Калоян или с гости (какво става с Мейджа?) ми е все тая, даже е добре отвреме-навреме да записваш сам, когато няма кой да те отклонява от "no bullshit" стила ти на драфтене, белким някои нови играчи прихванат нещо полезно, вместо да чупят клавиатури :)

За тези, които предпочитат повече майтапи, комбо декове с дебютанти, музикално озвучение и прочие експериментъл я има конкуренцията от GGP :)
Изображение
Аватар
Lithium
Jace, the Mind Sculptor

Мнениеот magiclunatic на Чет Ное 15, 2012 10:35 pm

Bonus секция - http://www.raredraft.com/watch?d=3ntdi.

Няма видео, но драфта е покъртителен. Аз такива бустери не бях виждал никога, ама явно може.
Аватар
magiclunatic

Мнениеот johnny_combo_player на Чет Ное 15, 2012 10:45 pm

magiclunatic написа:Bonus секция - http://www.raredraft.com/watch?d=3ntdi.

Няма видео, но драфта е покъртителен. Аз такива бустери не бях виждал никога, ама явно може.

Такива бустъри и аз не бях виждал сириъзли. Не съм съгласен само с трил кил асасина пред тресъл трола(джарад е доста бавна и дърдли карта като цяло) и на 3 бустър след ангела пусна 2 гилдгейта. Също така никак не съм фен на джарадс ордърс, а скорпиона поне знаем че се трейдва с нещо на лошия. Може и да бъркам тука, не отричам.

Изображение
Аватар
johnny_combo_player
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот magiclunatic на Чет Ное 15, 2012 10:50 pm

johnny_combo_player написа:
magiclunatic написа:Bonus секция - http://www.raredraft.com/watch?d=3ntdi.

Такива бустъри и аз не бях виждал сириъзли. Не съм съгласен само с трил кил асасина пред тресъл трола(джарад е доста бавна и дърдли карта като цяло) и на 3 бустър след ангела пусна 2 гилдгейта. Също така никак не съм фен на джарадс ордърс, а скорпиона поне знаем че се трейдва с нещо на лошия. Може и да бъркам тука, не отричам.

Значи, пътя към победата с тоя дек минава през намирането на Ангела и Jarad's Orders прави точно това. Заради него взех после и Монитора пред земята, защото нямах нищо друго със скавендж ;)) Докато първата земя я пуснах, защото ми трябваха playables ;)
Аватар
magiclunatic

Мнениеот johnny_combo_player на Чет Ное 15, 2012 10:59 pm

Да бе и аз почнах сега да броя плеябълите. Доста тъжни беха тея бустъри, винаги е тъпо като така се наредят картите :|

Изображение
Аватар
johnny_combo_player
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот alvian на Вто Ное 20, 2012 10:12 pm

Аз лично с интерес чакам нов контент :) Just saying.
Spoiler:
Изображение
Аватар
alvian
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот magiclunatic на Сря Ное 21, 2012 1:04 am

alvian написа:Аз лично с интерес чакам нов контент :) Just saying.

Сори за забавянето, ама малко тегаво ми е вчера и днес с времето.
Онзи ден записвах, ама ми спря тока по средата на първи кръг, а само драфта да качвам няма особен смисъл.
Утре ако остане време, ако не - четвъртък ще драфтим отново KMG стайл :)

Иначе другата седмица съм си взел отпуска, така че мисля да позапиша контент да има за дълго занапред (ако не фалирам онлайн междувременно де).
Аватар
magiclunatic

Мнениеот MetalVampire на Сря Ное 21, 2012 3:30 am

magiclunatic написа:

Онзи ден записвах, ама ми спря тока по средата на първи кръг

Нищо чудно да си играл срещу нас - то ние само така можем да бием :mrgreen:
НЯКОИ НЕЩА НЕ СЕ ПРОМЕНЯТ
Аватар
MetalVampire
True Master

Мнениеот Mor_Galad на Сря Ное 21, 2012 12:25 pm

Доста се изкефих на този драфт. Превключването от азориус към селесния със сплаш на синьо беше много тънък и професионален момент.

Чакам нов G драфт!
I see the fear you have inside, you can run but never hide
I will hunt you down and tear you limb from limb.
Nothing shall remain, not your memory, your name,
It will be as though you never, ever lived!

http://www.twitch.tv/mor_galad
Аватар
Mor_Galad
Arbalest Elite

Мнениеот alvian на Вто Ное 27, 2012 12:32 pm

magiclunatic написа:

Сори за забавянето, ама малко тегаво ми е вчера и днес с времето.
Онзи ден записвах, ама ми спря тока по средата на първи кръг, а само драфта да качвам няма особен смисъл.
Утре ако остане време, ако не - четвъртък ще драфтим отново KMG стайл :)

Иначе другата седмица съм си взел отпуска, така че мисля да позапиша контент да има за дълго занапред (ако не фалирам онлайн междувременно де).

Дали ще има нов content за довечера :) ?
Spoiler:
Изображение
Аватар
alvian
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот magiclunatic на Вто Ное 27, 2012 12:49 pm

да :)
Аватар
magiclunatic

Назад към Статии и Видео