G - RTR #2

Модератори: magiclunatic, Ste, Dreamfall, Raid

Re: G - RTR #2

Мнениеот Raid на Пет Дек 07, 2012 4:21 pm

//offtopic
Още не съм гледал записите (ще го направя довечера, обещавам), но една реплика провокира поста ми:
magiclunatic написа:...
Четвърто - Сплашването за тутор е стрянно като цяло, защото попринцип трябва да се сплашва за карти които имат незабавен импакт върху играта: бомби и ремувъл ( Ивко така ме е учил едно време, както и че кричъри не трябва да се сплашват почти никога :) Едно време бяха различни кричърите де.).

И мен така ме е учил! Мислех си, че е лично отношение, пък то сега се оказва, че и други е просветлявал :(
Практиката е доказала, че когато съм се вслушвал в съветите му, винаги съм имал успех и в крайна сметка използвам случая да изразя респекта си пред (за мен) най-добрия български Limited-играч ever :)
What is the main difference between Manchester United and Liverpool?
We make history, they live in it.
Аватар
Raid
Master of Puppets

Re: G - RTR #2

Мнениеот Raid на Нед Дек 09, 2012 6:24 pm

Уффф, успях да го изгледам. Каменов е написал вече мнението ми:
Magic_glavishte написа:Имаше липса на фикс, бе........в дека ;) ОК се получи драфта, макар че не съм фен на Азориус лично, и сухо за последната игра. ГДж!

Съвети не мога да дам, защото не само пиковете, ами дори и отиграванията бяха едно към едно с това, което и аз бих направил (като изключим тайминга на един Trostani's Judgement). :lol:
What is the main difference between Manchester United and Liverpool?
We make history, they live in it.
Аватар
Raid
Master of Puppets

Предишна

Назад към Статии и Видео