G - RTR #3

Модератори: magiclunatic, Ste, Dreamfall, Raid

G - RTR #3

Мнениеот magiclunatic на Сря Дек 12, 2012 12:45 pm

Специално за всички пожелали "безумен" драфт :)

http://bgmagic.net/video/item/67-g-rtr3.html
Аватар
magiclunatic
He, who paints the earth red

Re: G - RTR #3

Мнениеот saros на Сря Дек 12, 2012 1:16 pm

Добре де, Иване, в края на първата игра, когато имаше Korozda Guildmage, и 2 активни Axebane guardian, що просто не жертва тоя с 6-те тъфнес на стака на Trostani Judgment. Той ти го изигра тъпо, трябваше да таргетне guildmage-a. Сакваш въпросния guardian и слагаш 6 сапролинга.
Do not react to force in kind. Turn it aside. Direct it to where it can do no harm.
saros
Emrakul, the Aeons Thorn

Мнениеот Yavovian на Сря Дек 12, 2012 1:19 pm

Още преди да съм изгледал драфта до край, според мен зверски си ги обърка още в драфтенето. Първо никога не бих пикнал корозда п1п1 пред спирит, независимо че картата във вакуум е по-добра. Просто да се комитнеш в 2 цвята, и то възможните най-лоши два, при положение че има марков ънкомън в синьо според мен е гигантска грешка. Второ - на последващите 3-4 пика ти пускат доста силни азориус карти, а ти продължаваш да се убеждаваш как ти пускали силни карти за голгари. Единствено п1п2 беше ънексайтинг, но абрупт дикея не е нищо особено според мен. Спокойно бих си пикнал или патрула или блокада. п1п3 пак пикът ти е нарисуван - азориус чарм.
Аватар
Yavovian
Arbalest Elite

Мнениеот magiclunatic на Сря Дек 12, 2012 1:48 pm

saros написа:Добре де, Иване, в края на първата игра, когато имаше Korozda Guildmage, и 2 активни Axebane guardian, що просто не жертва тоя с 6-те тъфнес на стака на Trostani Judgment. Той ти го изигра тъпо, трябваше да таргетне guildmage-a. Сакваш въпросния guardian и слагаш 6 сапролинга.

Честно ли? Осъзнах че не ми е таргетнал Guildmage-a като гледах повторението. До като играех мислех че е таргетнал Короздата, което ме правеше Dead on board заради това че не си изиграх земята и нямаше да имам трети блокър, а и реално нямаше да имам никаква игра след това :)

Yavovian написа:Още преди да съм изгледал драфта до край, според мен зверски си ги обърка още в драфтенето. Първо никога не бих пикнал корозда п1п1 пред спирит, независимо че картата във вакуум е по-добра. Просто да се комитнеш в 2 цвята, и то възможните най-лоши два, при положение че има марков ънкомън в синьо според мен е гигантска грешка. Второ - на последващите 3-4 пика ти пускат доста силни азориус карти, а ти продължаваш да се убеждаваш как ти пускали силни карти за голгари. Единствено п1п2 беше ънексайтинг, но абрупт дикея не е нищо особено според мен. Спокойно бих си пикнал или патрула или блокада. п1п3 пак пикът ти е нарисуван - азориус чарм.

Еrr ... Аз много добре знам че голгари е най-смукливата гилдия, ама чак па да съм ги объркал "зверски" ... Исках нещо малко по-различно да тествам просто, а Короздата със сигурност е много по-добра карта от спирита.
Аватар
magiclunatic

Мнениеот Yavovian на Сря Дек 12, 2012 2:26 pm

А, щом си искал да тестваш нещо по-различно, би май гест. Резултатът е повече от очевиден ;)
Аватар
Yavovian
Arbalest Elite

Мнениеот magiclunatic на Сря Дек 12, 2012 2:55 pm

E aз неслучайно почвам всеки драфт с нагласата - пускаме всичкото голгари, за да не се вкараме във филми. Та мислех че е очевидно що го правя :)
Аватар
magiclunatic

Назад към Статии и Видео