MGM New Year's Special - Първа част

Модератори: magiclunatic, Ste, Dreamfall, Raid

MGM New Year's Special - Първа част

Мнениеот magiclunatic на Пон Яну 07, 2013 3:22 am

Аватар
magiclunatic
He, who paints the earth red

Re: MGM New Year's Special - Първа част

Мнениеот Magic_glavishte на Пон Яну 07, 2013 4:46 pm

Изключително ми е добре, след като изгледах първата част! :
Spoiler:
"Айде Ф6"
"НЕ БЕ, НЕ Ф6 С ТОЯ ДЕЙЗ БЕ"
"(u)"
"е нищо, де, той лошия и без това има Уейстленд"
"айде сега не показвай Брейнсторм на Делвъра"
"А, феч"
"НЕ БЕ, НЕ МУ ГО ПОКАЗВАЙ"
"Е що? Нека го види"

ГГП СТАЙЛ, МАЙКА!!! -ОДЕНИ СМЕ ВЪВ ВА-НА, МАЙКА!!!!
Давай и втората част, че ДВАНАЙСЕ МЕСЕЦА В ГОДИНАТА МИ Е ЯКО!!!!
See, here's the thing about Magic : super easy, not hard...mulligan to five...you are all disappointed...I'm gonna lose...there's like nothing I can do...five minutes later you've just killed your opponent with an infinite combo. Easy stuff!

Патрик е като Емил Костадинов , отбелязва гол в последната минута и на никой не му се верва. Господ е гоблин гайд
Аватар
Magic_glavishte
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот Yavovian на Пон Яну 07, 2013 4:52 pm

Аз умрех като си шъфълнаха инстанта за делвър и после ревийлнаха абрупт дикей. На Марто определено му беше БЕТЕР.
Аватар
Yavovian
Arbalest Elite

Мнениеот Magic_glavishte на Пон Яну 07, 2013 5:03 pm

А даже още са трезви, СМЕТАЙ :lol:
See, here's the thing about Magic : super easy, not hard...mulligan to five...you are all disappointed...I'm gonna lose...there's like nothing I can do...five minutes later you've just killed your opponent with an infinite combo. Easy stuff!

Патрик е като Емил Костадинов , отбелязва гол в последната минута и на никой не му се верва. Господ е гоблин гайд
Аватар
Magic_glavishte
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот magiclunatic на Пон Яну 07, 2013 5:13 pm

На легасито бехме бая зле, ама то тва не е като да играеш корсет драфт ;) (сичко да си е същото година след година) :)
Аватар
magiclunatic

Мнениеот Magic_glavishte на Пон Яну 07, 2013 5:14 pm

Само не разбрах това МГМ МЕТРО ГОЛДУИН МЕЙЕР ЛИ Е???? :lol:

Аватар
Magic_glavishte
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот magiclunatic на Пон Яну 07, 2013 5:16 pm

Magic_glavishte написа:Само не разбрах това МГМ МЕТРО ГОЛДУИН МЕЙЕР ЛИ Е???? :lol:

Aбе то имаше замисъл за едно клипче, как ревем кат лъва, ама ще е за следващи промота, че немаше кога да се асемблира :)
Аватар
magiclunatic

Мнениеот Magic_glavishte на Пон Яну 07, 2013 5:18 pm

magiclunatic написа:
Magic_glavishte написа:Само не разбрах това МГМ МЕТРО ГОЛДУИН МЕЙЕР ЛИ Е???? :lol:

Aбе то имаше замисъл за едно клипче, как ревем кат лъва, ама ще е за следващи промота, че немаше кога да се асемблира :)

ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХААХАХ
П.С. : Поръчвам си едно смайли за микроинфаркт.... ЧЕ СИ ИМА НУЖДА!

Аватар
Magic_glavishte
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот FaceOfGod на Пон Яну 07, 2013 5:18 pm

Това с abrupt decay-я беше толкова добре изчислено, че не истина - не знам защо изобщо имате съмнение в нас :P
А ф6 го направихме в чест на Godfather-a :mrgreen:
Единственото TO на България е в Скопие! А най-добрият клуб в България се премести в Бургас!
http://ophan.org/

Look, one thing is like that you need to understand about ... not just warcraft 3 or rts but sports or competition or any discipline in general ... is that you first must have the desire to achieve a goal and then you do everything that you can to achieve the goal!
G.
Аватар
FaceOfGod
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот Magic_glavishte на Пон Яну 07, 2013 5:20 pm

Знаех си. Мен тука 40 минути ме събираха от пода на офиса....

Аватар
Magic_glavishte
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот venski на Пон Яну 07, 2013 5:22 pm

аз па страдам, щото не мога да си го пусна в офиса, че не ми е удобно да гледам втренчено в монитора вместо да работя. мъка...
Damage doesn't kill creatures! State-based actions kill creatures!
Goshe написа:Goblins are red, Merfolk are blue. Couldn't care less, Tendrils for 22? #mtglove
#mtgjudge написа:(2/10/2015 7:19:07 PM) Anonycat: suggest that they run a $10,000 buy in no-limit Texas Hold'em event, and do so at Gunfight REL
Аватар
venski
Border Patrol

Мнениеот Magic_glavishte на Пон Яну 07, 2013 5:26 pm

Многострадален Венелин - V-та част. :roll: :lol:

Аватар
Magic_glavishte
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот alvian на Вто Яну 08, 2013 2:14 am

Беше много яко :)

Few points:
1. Евала на пича последната игра, че скупна - според мен виждаше, че явно няма да ви стигне времето и просто го игра джентълменски.
2. Стандарт дека e чепат за MTGO. Готино е да показваш такива игри обаче, ако зрителя ги гледа от страната на вашия дек.
Spoiler:
To и на живо при нас е малко куцо да го цъкаш тоя дек, щото има много хора дето играят бавно и се постоянно се помотват без причина ма т'фа е друга тема :mrgreen:

3. Тоя от стандарт 3-тия рунд 1-ва игра - можеше буквално да ви смели с wurm-овете 5 хода по-рано ако беше ultimate-нал Гарука. От друга страна ясно, че ако опита това щеше да го направи vulnerable към wrath ефект и освен това ви стопи повече от 5 минути от вашия собствен таймер за игра в която очевидно беше favored да спечели - като цяло това ми се видя много pro от негова страна, имайки предвид положението с времето в MTGO.
4. Официално обещавам да не играя легаси с някой от вас тримата! Щях да умра само докато гледах :mrgreen:
Spoiler:
Изображение
Аватар
alvian
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот FaceOfGod на Вто Яну 08, 2013 2:21 am

Номера е да играеш легаси срещу някой от нас и после да си жив - това е истински майсторлък :mrgreen:
Единственото TO на България е в Скопие! А най-добрият клуб в България се премести в Бургас!

Look, one thing is like that you need to understand about ... not just warcraft 3 or rts but sports or competition or any discipline in general ... is that you first must have the desire to achieve a goal and then you do everything that you can to achieve the goal!
G.
Аватар
FaceOfGod
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот alvian на Вто Яну 08, 2013 2:34 am

FaceOfGod написа:Номера е да играеш легаси срещу някой от нас и после да си жив - това е истински майсторлък :mrgreen:

True. Ама съм си аресАл дек. Ще видим :)
Spoiler:
Изображение
Аватар
alvian
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот magiclunatic на Вто Яну 08, 2013 2:38 am

Много е тегаво с таймера положението, тея пет минути дето го намалиха правят огромна разлика, за това трябва много да се внимава и понякога да се предаде човек в ситуация, в която е възможно и да спечели играта. Чисто теоретично, тоя с гарука имахме как да спечелим, а в тоя мач часовника не би следвало да е чак такъв фактор, защото все пак той няма как да ни спре да го убием. Големия проблем с часовника е срещу други сини декове ...
И то от това което имам наблюдение - основния проблем идва от сравнително високия лаг до сървъра. Когато играя с американци, дори мирър да играем те винаги имат много повече време на часовника, просто щото всяко тапване на земя им отнема по-малко време ;)

А на живо - ами аз още не съм го играл тоя дек, ама съм играл подобни и мисля че мога да се оправя да изиграя три дълги игри с него, това е свързано обаче и с непрестанно даване на зор на опонента. Просто без да наложиш собственото си бързо темпо на игра - абсурд :) За щастие подобни декове обикновено се играят от хора които знаят, че трябва да играят бързо.
Аватар
magiclunatic

Мнениеот saros на Сря Яну 09, 2013 5:01 pm

"Кое да дискардна - сферата.... или вердикта?"
"Ревелейшъна...."
Do not react to force in kind. Turn it aside. Direct it to where it can do no harm.
saros
Emrakul, the Aeons Thorn

Мнениеот FaceOfGod на Сря Яну 09, 2013 5:52 pm

Док, ти недей много да се обаждаш. То ние може понякога и да говорим глупости, ама ти за разлика от нас редовно ги правиш!!! :P

G.
Аватар
FaceOfGod
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот honin на Пет Яну 11, 2013 12:29 pm

На този дек ми се струва, че му трябваха новите шаманчета, като се има предвид , че все пак има карти като дикея и най - вече химните, които понякога не са от най - лесните за кастване.
honin
Benalish Veteran

Мнениеот WMongrel на Пет Яну 11, 2013 12:35 pm

Шаманите изглеждат на мястото си в дека, Любо. Просто направихме експеримент - колко темпови може да бъде Team America.
Скромността краси телето.
Аватар
WMongrel
Benalish Veteran

Следваща

Назад към Статии и Видео