G - Theros #1

Модератори: magiclunatic, Ste, Dreamfall, Raid

Re: G - Theros #1

Мнениеот magiclunatic на Сря Ное 06, 2013 3:34 pm

Magic_glavishte написа:Очевидно само аз видях кофите зелени карти.....
Лайтнинг страйка е добър във всеки момент. Лейт гейма или убива лошия, или си умрял. За вердикта ако чакаш и пазиш 4 мана да плашиш на лошия боча, си доста назад темпо-уайз, пък нека лошия трупа борд и не атакува с един крийчър. Това не е кор сет за да може да е премиум римувал

Не си бе, аз си го казах и по време на драфта че зеленото очевидно е отворено. Просто не обичам да се бутам между шамарите без особена причина.
Иначе няма нужда да ми рекламираш лайтнинг страйка - както казах по-добрата карта е, просто не е по-добрия ремувъл :) И вердикта е много зависим от дека който играеш, в дек с ниска крива да пазиш четири мана за него да плашиш лошия не е толкова сложно. А и е по-добре да го имаш, отколкото да ти изиграят нещо огромно и да нямаш и на теория начин как да го махнеш. Един Несиан Асп е достатъчен да ми спре целия дек, за това и не бих оставил вердикт-а в сайда, дори и да имах нещо по-вълнуващо с което да го сменя.
Аватар
magiclunatic
He, who paints the earth red

Мнениеот Magic_glavishte на Сря Ное 06, 2013 3:39 pm

Знам как и кога се играе вердикт, също така и ти знаеш. Казвам, че не е филър от ранга на 3/2 флайъра или "Дебютанта" :mrgreen: Подозирам че в тоя дек аспа освен да те рейсва друго не прави, при положение че не лети.
See, here's the thing about Magic : super easy, not hard...mulligan to five...you are all disappointed...I'm gonna lose...there's like nothing I can do...five minutes later you've just killed your opponent with an infinite combo. Easy stuff!

Патрик е като Емил Костадинов , отбелязва гол в последната минута и на никой не му се верва. Господ е гоблин гайд
Аватар
Magic_glavishte
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот alvian на Сря Ное 06, 2013 3:45 pm

Dat asp с reach-a ли? Виден състезател е по принцип особено като порастне :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Spoiler:
Изображение
Аватар
alvian
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот magiclunatic на Сря Ное 06, 2013 3:50 pm

alvian написа:Dat asp с reach-a ли? Виден състезател е по принцип особено като порастне :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Даже няма нужда да расте, доста сериозен волтрон трябва да образувам за да мина през него дори да няма 7 мана да го направи 8/9.
Аватар
magiclunatic
He, who paints the earth red

Предишна

Назад към Статии и Видео