Конструктивни Предложения / Pending

Ние се вслушваме в съветите на потребителите. Поне понякога :)

Модератори: magiclunatic, Ste, Dreamfall

Re: Конструктивни Предложения / Pending

Мнениеот magiclunatic на Пет Дек 13, 2013 12:52 pm

Всъщност, нещата ги виждаше, щото беше в една група. Махнах те от нея.
Аватар
magiclunatic
He, who paints the earth red

Мнениеот ivkost на Съб Дек 14, 2013 6:32 pm

Еми да, то това ми беше ясно, ама си мислех че вече не са актуални така или иначе. Мерси, че си ме махнал де :)
САМО WIZARDS ДА СПРАТ ДА ИЗДАВАТ НОВИ СЕТОВЕ И ВЕДНАГА КУИТВАМ МЕДЖИКА!
ivkost
Archon of Justice

Мнениеот venski на Вто Фев 17, 2015 1:38 pm

Можем ли некъде у форума да направим секция за деклисти, където да се слагат самите листи или линкове към тях след по-импактни турнири (WMCQ, Abrupt Magic, Gentlemen-Марто-Здравко-ко-беши, BGMagic Open, ЗоранЦ-Легаси, ванката-марков-легаси и подобни)
Damage doesn't kill creatures! State-based actions kill creatures!
Goshe написа:Goblins are red, Merfolk are blue. Couldn't care less, Tendrils for 22? #mtglove
#mtgjudge написа:(2/10/2015 7:19:07 PM) Anonycat: suggest that they run a $10,000 buy in no-limit Texas Hold'em event, and do so at Gunfight REL
Аватар
venski
Border Patrol

Мнениеот magiclunatic на Вто Фев 17, 2015 1:53 pm

Как точно си го представяш? Закачена тема в "турнири"?
Аватар
magiclunatic

Мнениеот venski на Вто Фев 17, 2015 2:03 pm

Честно казано по-скоро си го представям като subforum някъде около турнири, като за всеки турнир се прави нова тема. Така ще могат и да се коментрат листите като се знае че в тая тема се коментира тоя турнир, но деклистите са в 1вия пост.

Даже се чудя за таг в редактора (нещо като [decklist][/decklist]), който да го показва културно и подредено. За това ще поровя малко и ако го измисля ще предлагам допълнително

Edit: Също би могло да бъде секция на сайта, което ще генерира някакво съдържание, което не е от преди година :)
Goshe написа:Goblins are red, Merfolk are blue. Couldn't care less, Tendrils for 22? #mtglove
#mtgjudge написа:(2/10/2015 7:19:07 PM) Anonycat: suggest that they run a $10,000 buy in no-limit Texas Hold'em event, and do so at Gunfight REL
Аватар
venski
Border Patrol

Мнениеот mnk на Вто Фев 17, 2015 2:26 pm

venski написа:Честно казано по-скоро си го представям като subforum някъде около турнири, като за всеки турнир се прави нова тема. Така ще могат и да се коментрат листите като се знае че в тая тема се коментира тоя турнир, но деклистите са в 1вия пост.

Даже се чудя за таг в редактора (нещо като [decklist][/decklist]), който да го показва културно и подредено. За това ще поровя малко и ако го измисля ще предлагам допълнително

Edit: Също би могло да бъде секция на сайта, което ще генерира някакво съдържание, което не е от преди година :)

За мен най-добрата идея е "затворен" подфорум за Decklist-и, където да се отварят нови теми от модераторите на раздела и да не може да се коментира в тях. Decklist tag-а не знам доколко има поддръжка за phpbb. Аз лично смятам, че мога да отделям няколко минути веднъж седмично за да ви правя деклистите в card формат, стига да са верни. :)
Респект за замесените и за замезилите
Аватар
mnk
vladko87

Мнениеот venski на Вто Фев 17, 2015 2:39 pm

Това със селектирането на думички и цъкането на бутона "card" и аз мога да го правя ако няма кой. Иначе идеята беше да не се налага организатора на турнира да чака някой друг да му налее декслистите. Ако в тоя подфорум може права за правене на тема да имат и хора различни от модераторите (примерно васил, марто, другия марто, стефанов, и още некой ако се появи да прави турнири), то аз ще съм доволен от такова решение
Аватар
venski
Border Patrol

Мнениеот Ste на Вто Фев 17, 2015 3:27 pm

Какви предимства би имал този подход в сравнение с ползването на външен decklist site?
Ste
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот venski на Вто Фев 17, 2015 3:32 pm

Нямам проблем с ползването на външен деклист сайт и постване на линк към него. Просто се опитах да намеря деклистите от последното внезапие и като видях 10 страници тема се отказах да ровя за линк в нея.

Едит: Това че деклистите въобще ги няма е съвсем друга тема. Просто поста с линка към деклистите за даден турнир далеч не е последния пост в темата за тоя турнир. И като ти потрябват листи иди ги дири.
Последна промяна venski на Вто Фев 17, 2015 3:33 pm, променена общо 1 път
Аватар
venski
Border Patrol

Мнениеот alvian на Вто Фев 17, 2015 3:32 pm

venski написа:Това със селектирането на думички и цъкането на бутона "card" и аз мога да го правя ако няма кой. Иначе идеята беше да не се налага организатора на турнира да чака някой друг да му налее декслистите. Ако в тоя подфорум може права за правене на тема да имат и хора различни от модераторите (примерно васил, марто, другия марто, стефанов, и още некой ако се появи да прави турнири), то аз ще съм доволен от такова решение

Стефанов? Той има ли достъп до тоя форум :mrgreen:
Spoiler:
Изображение
Аватар
alvian
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот alvian на Вто Фев 17, 2015 3:34 pm

Венски деклистите ги поствам на сайта и фейлбук ако ги имам ;)
Spoiler:
Изображение
Аватар
alvian
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот mnk на Вто Фев 17, 2015 4:04 pm

Така, моята идея е следната:

Подфорум (като подчовек, но не точно): Декове от турнири
Вътре има заключени темички в следния формат:

Име: [Format] Име - Дата
Съдържание: Standings с имената и дековете на човечетата / Линк към mtgpulse/mtgtop8, ако някой си е направил труда да ги качи там.
Аватар
mnk
vladko87

Мнениеот FaceOfGod на Вто Фев 17, 2015 4:06 pm

Не че съм много авторитетен в тая секция (а и по принцип), но предложението на мнк ми се вижда доста яко!
Най-доброто TO на България е в Скопие!; Най-хубавият клуб на България е ... във Варна!
http://ophan.org/

Look, one thing is like that you need to understand about ... not just warcraft 3 or rts but sports or competition or any discipline in general ... is that you first must have the desire to achieve a goal and then you do everything that you can to achieve the goal!
G.
Аватар
FaceOfGod
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот Ste на Вто Фев 17, 2015 4:26 pm

И на мен ми харесва, но основният проблем продължава да бъде, че хората ги мързи да отделят 5 минути да пратят деклист ...
Ste
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот mnk на Вто Фев 17, 2015 4:27 pm

Ste написа:И на мен ми харесва, но основният проблем продължава да бъде, че хората ги мързи да отделят 5 минути да пратят деклист ...

Като започнат да се дават наградите при получаване на деклист, ще почнат :mrgreen:

Както казах след на Марто турнира - щом аз и Хаджиев сме пратили деклисти, всеки може! ;)
Аватар
mnk
vladko87

Мнениеот venski на Вто Фев 17, 2015 4:45 pm

alvian написа:Венски деклистите ги поствам на сайта и фейлбук ако ги имам ;)

Колко души ти гледат сайта? (Аз бех забравил че съществува до преди 5 минути)

Не бъди СТО, поствай нещата некъде където хората са свикнали да гледат и е свързано с целото къмюнити, а не конкретно място/турнир. Или поне поствай линк към сайта/фейсбука на мястото свързано с целото къмюнити.
mnk написа:Така, моята идея е следната:

Подфорум (като подчовек, но не точно): Декове от турнири
Вътре има заключени темички в следния формат:

Име: [Format] Име - Дата
Съдържание: Standings с имената и дековете на човечетата / Линк към mtgpulse/mtgtop8, ако някой си е направил труда да ги качи там.

Това идеално покрива идеята която имах.
Аватар
venski
Border Patrol

Мнениеот alvian на Вто Фев 17, 2015 5:13 pm

Венски, поствам И тук. Както сам каза в тема 10 страници на 8-ма не е вървежно.
Spoiler:
Изображение
Аватар
alvian
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот magiclunatic на Вто Фев 17, 2015 7:35 pm

Ок ще го организирам кат заимам работещо ПЦ.
Аватар
magiclunatic

Мнениеот mnk на Пон Фев 23, 2015 11:05 pm

За пореден път се замислям - защо все още ги има Limited/Constructed League форумите? :roll:
Аватар
mnk
vladko87

Мнениеот Peri на Вто Фев 24, 2015 8:50 am

Ма то и такива лиги ли е имало? Виж ти, това би било много яко, нооо надали има някаой да се занимава да го организира..
Аватар
Peri
Arbalest Elite

ПредишнаСледваща

Назад към Предложения