МУЧО ВАЖНА ТЕМА!!!

Ние се вслушваме в съветите на потребителите. Поне понякога :)

Модератори: magiclunatic, Ste, Dreamfall

Re: МУЧО ВАЖНА ТЕМА!!!

Мнениеот saros на Нед Юли 25, 2010 9:33 pm

И това беше. Когато разумните аргументи свършат, почват обидите. Когато и те свършат, втората страна в спора просто ти тегли една и си заминава. Културно. Утре сигурно тая тема тихомълком ще е заличена. Кво да правиш. Еми това беше хора, забавлението свърши.
Do not react to force in kind. Turn it aside. Direct it to where it can do no harm.
saros
Emrakul, the Aeons Thorn

Мнениеот Raid на Нед Юли 25, 2010 9:33 pm

Аверче, а? Ами ти що не си "аверче", бе? Защо всеки, който те познава те храни? Защо само днес имаше поне още двама готови да ти строшат цайсите? Без да са играли с теб, без да са паднали. И те ли не могат да губят достойно? И как така все другите са лошите, все те те хранят, все те не са прави, все те са грубияни и глупаци, а ти си добрият, невинният, правият, учтивият и умният? Прегледай се, лекувай се - диагнозата ти е асоциален социопат, има специализирани заведения за такива като теб.

И в българския език дума "ущипан" няма. Очаква се, че като ти липсват първите седем години от възпитанието, то поне в образованието не би трябвало да имаш пропуски, ама очевидно не е така.
What is the main difference between Manchester United and Liverpool?
We make history, they live in it.
Аватар
Raid
Master of Puppets

Мнениеот Magic_glavishte на Нед Юли 25, 2010 9:35 pm

saros написа:...Мислех, че работата ти като модератор е да следиш за постовете в темите тук...

Док, Дракона не е модератор, а админ. Той си има кучки (Сте, Калоян, Симеонофф), които му носят манго, веят му да му е прохладно и сменят каналите на плазмата докато драфти в МТГО
See, here's the thing about Magic : super easy, not hard...mulligan to five...you are all disappointed...I'm gonna lose...there's like nothing I can do...five minutes later you've just killed your opponent with an infinite combo. Easy stuff!

Патрик е като Емил Костадинов , отбелязва гол в последната минута и на никой не му се верва. Господ е гоблин гайд
Аватар
Magic_glavishte
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот Magic_glavishte на Нед Юли 25, 2010 9:36 pm

Raid написа:Илко, плюеш по ръб.

Ще си позволя почти да те цитирам
See, here's the thing about Magic : super easy, not hard...mulligan to five...you are all disappointed...I'm gonna lose...there's like nothing I can do...five minutes later you've just killed your opponent with an infinite combo. Easy stuff!

Патрик е като Емил Костадинов , отбелязва гол в последната минута и на никой не му се верва. Господ е гоблин гайд
Аватар
Magic_glavishte
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот magiclunatic на Нед Юли 25, 2010 9:40 pm

Magic_glavishte написа:
saros написа:...Мислех, че работата ти като модератор е да следиш за постовете в темите тук...

Док, Дракона не е модератор, а админ. Той си има кучки (Сте, Калоян, Симеонофф), които му носят манго, веят му да му е прохладно и сменят каналите на плазмата докато драфти в МТГО

Хахахах, умрех :) Е редно е да си сменя подписа вече май :)
Аватар
magiclunatic
He, who paints the earth red

Мнениеот saros на Нед Юли 25, 2010 9:46 pm

Raid написа:Аверче, а? Ами ти що не си "аверче", бе? Защо всеки, който те познава те храни? Защо само днес имаше поне още двама готови да ти строшат цайсите? Без да са играли с теб, без да са паднали. И те ли не могат да губят достойно? И как така все другите са лошите, все те те хранят, все те не са прави, все те са грубияни и глупаци, а ти си добрият, невинният, правият, учтивият и умният? Прегледай се, лекувай се - диагнозата ти е асоциален социопат, има специализирани заведения за такива като теб.

И в българския език дума "ущипан" няма. Очаква се, че като ти липсват първите седем години от възпитанието, то поне в образованието не би трябвало да имаш пропуски, ама очевидно не е така.

Илко, никъде не съм заявявал гореизброените неща - в смисъл, че другите били еди-какви си, или аз съм еди-какъв си. Не знам откъде си ги измисляш. А не знаех че си и колега че да поставяш диагнози наляво-надясно...

Точният жаргонен израз е 'ни съ дръж кат' ущипана гуспоица'.
Do not react to force in kind. Turn it aside. Direct it to where it can do no harm.
saros
Emrakul, the Aeons Thorn

Мнениеот Raid на Нед Юли 25, 2010 9:48 pm

А бе, ей така както си седях ми хрумна един страничен въпрос - кви пари са едни цайси?

//edit
Опазил ме Господ да съм ти колега (пу, пу) - просто симптомите ти са очевАдни. И когато човек умишлено допуска правописна грешка, то той го прави така, че да стане ясно - с кавички, с главна буква в средата на думата, или с друг цвят на сгрешената буква. Това твойто си е откровена неграмотност. :mrgreen:
Последна промяна Raid на Нед Юли 25, 2010 9:58 pm, променена общо 2 пъти
Аватар
Raid
Master of Puppets

Мнениеот saros на Нед Юли 25, 2010 9:50 pm

Това значи ли, че не ти се играе известно време DCI-турнири? Или може би, че въобще не ти се играе? За телесна повреда в зависимост от степента може да си отнесеш и затвор - знам го, щото го изучаваме при нас в Съдебна медицина. Нараняване на очния анализатор в зависимост от тежестта се счита по-лошо от осакатяване - тоест от най-тежкия тип. Сам си решаваш.

Жалка работа. Да беше привел аргументи, че всички да видят че си прав, и да ме очерниш в очите на целия форум. А ти вместо това се прецака сам. Кво да кажа друго...това, което човек сам си направи...

П.С. Не че има разумни аргументи на твоя страна.
Последна промяна saros на Нед Юли 25, 2010 9:53 pm, променена общо 2 пъти
saros
Emrakul, the Aeons Thorn

Мнениеот Magic_maluk_tip на Нед Юли 25, 2010 9:51 pm

По-скъпи от лечение на счупен какъвто и да е краиник :mrgreen:
" Най-добрата фирма"
Аватар
Magic_maluk_tip
Archon of Justice

Мнениеот Raid на Нед Юли 25, 2010 9:55 pm

Е много ясно, че няма да ти вадя очите. Нали днес най-учтиво те помолих да си свалиш очилата. Ама ти отказа. И споко, не се напикавай, няма да те бия. :mrgreen:
Аватар
Raid
Master of Puppets

Мнениеот Magic_glavishte на Нед Юли 25, 2010 9:58 pm

saros написа:... и да ме очерниш в очите на целия форум...

Малко е късно за това не мислиш ли???

Аватар
Magic_glavishte
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот saros на Нед Юли 25, 2010 10:07 pm

Raid написа:Е много ясно, че няма да ти вадя очите. Нали днес най-учтиво те помолих да си свалиш очилата. Ама ти отказа. И споко, не се напикавай, няма да те бия. :mrgreen:

Ако знам и съм подготвен, няма проблем. Обаче очите ми трябват да си върша работата, а от друга страна вече съм виждал в практиката си какво става от един най-обикновен 'не много силен' удар - осакатява се човека (доста често последиците на трайното увреждане не са ясни веднага, а след няколко месеца), а предвид нашето правораздаване, на това даже не се обръща внимание навреме и обикновено виновният се измъква без проблем. Е, поне аз знам за 2-3 такива случая. От друга страна, да стоя винаги нащрек в клуба е някакво тъпо. Както и да е.
saros
Emrakul, the Aeons Thorn

Мнениеот Magic_maluk_tip на Нед Юли 25, 2010 10:10 pm

saros написа:
Raid написа:Е много ясно, че няма да ти вадя очите. Нали днес най-учтиво те помолих да си свалиш очилата. Ама ти отказа. И споко, не се напикавай, няма да те бия. :mrgreen:

Ако знам и съм подготвен, няма проблем. ... От друга страна, да стоя винаги нащрек в клуба е някакво тъпо. Както и да е.

:mrgreen:
Прикачени файлове
e9dd589cd6350e21ef04a15f460.jpg
" Най-добрата фирма"
Аватар
Magic_maluk_tip
Archon of Justice

Мнениеот SIMEONOV на Нед Юли 25, 2010 10:17 pm

saros написа:Това значи ли, че не ти се играе известно време DCI-турнири? Или може би, че въобще не ти се играе? За телесна повреда в зависимост от степента може да си отнесеш и затвор - знам го, щото го изучаваме при нас в Съдебна медицина. Нараняване на очния анализатор в зависимост от тежестта се счита по-лошо от осакатяване - тоест от най-тежкия тип. Сам си решаваш.

Жалка работа. Да беше привел аргументи, че всички да видят че си прав, и да ме очерниш в очите на целия форум. А ти вместо това се прецака сам. Кво да кажа друго...това, което човек сам си направи...

П.С. Не че има разумни аргументи на твоя страна.

Док бате никога не си ми бил особено интересен,но повярвай няма на кой орган на реда да се оплачеш,че са те набили...

saros написа:Гошо, прав си, ама не обръщай внимание. Като гледам грешките във форума, много народ още на български не може да пише правилно (игнорирам жаргона). Вината обаче е в учителите до 4-ти клас, а не в хората...

saros написа:държи като ущипана госпожица

Объркан съм...
Gribo написа: Не бях тъжен, безмълвен бях- смайлито беше :| , което е различно от :( (някой ден подобен анализ ще бъде цитиран в литературната критика за шести клас).

venski написа:Тригърите тригърват, когато има причина да тригърнат.
ВЪЙЙЙЙЙЙЙЙ
Изображение
Аватар
SIMEONOV
Трансферна цел №1

Мнениеот Skywalker на Нед Юли 25, 2010 10:22 pm

za boi v bubrecite ni medicinsko moe si izvadi6 ni ni6to..vervai mi:D
KUR OKO NEMA!
Аватар
Skywalker
Emrakul, the Aeons Thorn

Мнениеот saros на Нед Юли 25, 2010 10:31 pm

Все ми е тая. Който иска да рискува - давайте. Ваша си работа. Спорът въобще беше за съвсем друго нещо, а колкото до двойния стандарт - всички видяха, че е истина. Хора са - като им я кажеш тая дума, повече не можеш да ги обидиш...

БТВ, кажете ако сте сериозни, че да си нося някой изравнител на шансовете в клуба...при самозащита едва ли мен ще осъдят... :mrgreen:
Последна промяна saros на Нед Юли 25, 2010 10:34 pm, променена общо 1 път
saros
Emrakul, the Aeons Thorn

Мнениеот thegodfather на Нед Юли 25, 2010 10:33 pm

Seriously ... айде окй да тегли ключа на тая тема, че всичко идва малко в повече .....
... без да си мърдам и пръста ги късам,
на който си може му връзва, деца ...
thegodfather
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот Magic_glavishte на Нед Юли 25, 2010 10:39 pm

saros написа:...БТВ, кажете ако сте сериозни, че да си нося някой изравнител на шансовете в клуба...

Изображение
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

thegodfather написа:Seriously ... айде окй да тегли ключа на тая тема, че всичко идва малко в повече .....

МНЕЕЕЕЕЕ!!!! Забавно е!!!!

Аватар
Magic_glavishte
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот Ste на Нед Юли 25, 2010 10:39 pm

Точно за това си мислех :)
Ste
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот X_FACTOR на Нед Юли 25, 2010 10:41 pm

Skywalker написа:za boi v bubrecite ni medicinsko moe si izvadi6 ni ni6to..vervai mi:D

Ама пикаеш кръв и яко боли. Ей така ат рандом : "ГОСПОДИ КОЛКО БОЙ СЪМ ЯЛ В ТОЯ ЖИВОТ..."
Няма какво да се обърка!™

!!!РУК
Аватар
X_FACTOR
Infernal Spawn of Evil

ПредишнаСледваща

Назад към Предложения