2018 Ultimate Masters

Модератори: magiclunatic, Ste, Dreamfall

2018 Ultimate Masters

Мнениеот johnny_combo_player на Пет Ное 02, 2018 10:47 pm

https://www.facebook.com/media/set/?set ... 485345cbe0

Нямам търпение да обявят бустъри за 50$ от които можеш да отвориш Лили, Демоник Тутор, Бейлфайър Дракон, Експлозиви, Битърблосъм, уитнес :lol: :lol:
(Scroll down за въпросния специален промо продукт от уитенса надолу)

Spoiler:
Изображение

Извинения на лизардите за най-големият им sales blunder под формата на $$$

https://magic.wizards.com/en/articles/a ... 2018-11-05
Последна промяна johnny_combo_player на Вто Ное 06, 2018 10:46 pm, променена общо 2 пъти
Виж пичага , препоръчвам ти да отидеш на курва, че май отдавна си на сухо, да ти помогне жената, а не да ми се правиш тука на девата от света гваделупа,която помага на всички и дава "безценни" съвети.

Изображение
Аватар
johnny_combo_player
Infernal Spawn of Evil

Re: 2018 MTG Special Promos

Мнениеот johnny_combo_player на Пон Ное 05, 2018 7:14 pm

Spoiler:
FB_IMG_1541437925890.jpg

Ултимат мастърс.. :lol:
335$ MSRP за щатите само. Да се чете 40 кинта бустър и мечта за драфт от сто лева :mrgreen:
Виж пичага , препоръчвам ти да отидеш на курва, че май отдавна си на сухо, да ти помогне жената, а не да ми се правиш тука на девата от света гваделупа,която помага на всички и дава "безценни" съвети.

Изображение
Аватар
johnny_combo_player
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот FaceOfGod на Пон Ное 05, 2018 8:45 pm

Не, това е просто поредното лайно, от което има смисъл да се пазаруват само определени сингли.
Най-доброто TO на България е в Скопие!; Най-хубавият клуб на България е ... във Варна!
http://ophan.org/

Look, one thing is like that you need to understand about ... not just warcraft 3 or rts but sports or competition or any discipline in general ... is that you first must have the desire to achieve a goal and then you do everything that you can to achieve the goal!
G.
Аватар
FaceOfGod
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот SIMEONOV на Пон Ное 05, 2018 9:13 pm

Драго Сафрона написа:Ultimate Masters releases December 7th, and will be the last Masters product "for a while." Each booster box will contain 24-packs, with each pack containing a premium foil. MSRP is $335.76 / box ($13.99/pack). Boxes are only available at Local Gaming Stores, but each comes with an "Ultimate Box Topper" buy-a-box promo, which is a near borderless foil promo. There are 40 box toppers in total. UMA packs will be available at big box stores for $34.99 for 3 packs. UMA is printed in EN and JP languages, but available worldwide.

и супер-палавото-мега-промо ми се пада Lavaclaw Reaches и директно пия две белини и приключвам :mrgreen:
Gribo написа: Не бях тъжен, безмълвен бях- смайлито беше :| , което е различно от :( (някой ден подобен анализ ще бъде цитиран в литературната критика за шести клас).

venski написа:Тригърите тригърват, когато има причина да тригърнат.
ВЪЙЙЙЙЙЙЙЙ
Изображение
Аватар
SIMEONOV
Трансферна цел №1

Мнениеот johnny_combo_player на Пон Ное 05, 2018 9:16 pm

SIMEONOV написа:и супер-палавото-мега-промо ми се пада Lavaclaw Reaches и директно пия две белини и приключвам :mrgreen:

Или финкс, уитнес, бейлфайър дракон, реанимейт, урборг и човекът до теб си взима и той кутийка за 1000 лева и отваря промо Лиляна за 200 :mrgreen:

Изображение
Аватар
johnny_combo_player
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот BlackMamba на Пон Ное 05, 2018 9:36 pm

johnny_combo_player написа:
SIMEONOV написа:и супер-палавото-мега-промо ми се пада Lavaclaw Reaches и директно пия две белини и приключвам :mrgreen:

Или финкс, уитнес, бейлфайър дракон, реанимейт, урборг и човекът до теб си взима и той кутийка за 1000 лева и отваря промо Лиляна за 200 :mrgreen:

или Lord of Extinction.
BlackMamba
Elite Vanguard

Мнениеот DeminNas на Вто Ное 06, 2018 12:47 am

Айде сега...
Не е 40 кинта бустъра... 20+ предполагам, че ще е.
И за по-малко от 100 ще стане драфта - сегаааа, дали ще има желаещи е вече друг въпрос.
"They misunderestimated me."

"ЯмболскияТ Брус Уейн"

Some People`s idea of free speech is that they are free to say what they like, but if anyone says anything back... it`s outrageous!!!

"Истинските прота имат късмет ;) Скила е за слабите!" - Антон Николов
Аватар
DeminNas
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот thegodfather на Вто Ное 06, 2018 12:50 am

Ми предвид, че цените у нас са MSRPx2, то цената на драфт сет е 70 лева. Като сложиш и по бустър награда на човек, си отива на стотица ... :)
... без да си мърдам и пръста ги късам,
на който си може му връзва, деца ...
thegodfather
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот johnny_combo_player на Вто Ное 06, 2018 9:39 am

thegodfather написа:Ми предвид, че цените у нас са MSRPx2, то цената на драфт сет е 70 лева. Като сложиш и по бустър награда на човек, си отива на стотица ... :)

И аз така ги смятам горе долу.

Изображение
Аватар
johnny_combo_player
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот alvian на Вто Ное 06, 2018 10:13 am

записв
Spoiler:
Изображение
Аватар
alvian
Infernal Spawn of Evil