Magic? E-Sports?

Модератори: magiclunatic, Ste, Dreamfall

Magic? E-Sports?

Мнениеот venski на Пет Дек 07, 2018 8:33 am

Damage doesn't kill creatures! State-based actions kill creatures!
Goshe написа:Goblins are red, Merfolk are blue. Couldn't care less, Tendrils for 22? #mtglove
#mtgjudge написа:(2/10/2015 7:19:07 PM) Anonycat: suggest that they run a $10,000 buy in no-limit Texas Hold'em event, and do so at Gunfight REL
Аватар
venski
Border Patrol

Re: Magic? E-Sports?

Мнениеот thegodfather на Пет Дек 07, 2018 10:47 am

https://magic.wizards.com/en/articles/a ... 2018-12-06

Сериозни промени. Основно - за лошо, особено за малък пазар като нас. Сбогом Nats, сбогом WMC ...
... без да си мърдам и пръста ги късам,
на който си може му връзва, деца ...
thegodfather
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот GB на Пет Дек 07, 2018 11:13 am

thegodfather написа:Сбогом Nats, сбогом WMC ...

Сбогом, всякакви състезателни събития въобще.
Сбогом, нужда от съдии за каквото и да е...
съдията, съдията...
Аватар
GB
Emrakul, the Aeons Thorn

Мнениеот thegodfather на Пет Дек 07, 2018 11:45 am

Е още не са обявили какви ще са квалификационните турнири за новите протурове ... :) Може и да има у нас/около нас ... :)
... без да си мърдам и пръста ги късам,
на който си може му връзва, деца ...
thegodfather
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот FaceOfGod на Пет Дек 07, 2018 1:02 pm

Сигурно 'сички ще са шокирани от това, което ще кажа:

МЕГА ЖАЛКИТЕ НЕЩАСТНИЦИ! и репликата ми е по-скоро насочена не толкова към орязването на ивентите(макар че това е доста лошо и за нас, но и за цял свят като цяло) отколкото към покачването на наградните фондове по турнирите! Сигурно се питате що храня позитивната промяна?!? Храня я щото реалния въпрос е защо сега пратвят тоя анонсмънт, а не примерно преди 3 или преди 5 години?!? Трябваше да се появи истинската конкуренция, за да се събудят и да се сетят, че трябва да се работи, щото иначе ще си ебе мамата тотално! Нищо де пожелавам им бавна и мъчителна смърт, като през цялото време да са на ръба и да си мислят, че аха-аха и ей сега всичко ще се оправи!

Така трябва да се работи - учете се хора! Проактивни подобренияникога НЕ трябва да се правят, а само при заплаха от загуба на играчи/понижаване на печалбите/отлив и по-нисък интерес към събитията им и т.н.

Also stay positive ... always!
Най-доброто TO на България е в Скопие!; Най-хубавият клуб на България е ... във Варна!
http://ophan.org/

Look, one thing is like that you need to understand about ... not just warcraft 3 or rts but sports or competition or any discipline in general ... is that you first must have the desire to achieve a goal and then you do everything that you can to achieve the goal!
G.
Аватар
FaceOfGod
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот johnny_combo_player на Пет Дек 07, 2018 11:57 pm

thegodfather написа:https://magic.wizards.com/en/articles/archive/news/next-chapter-magic-esports-2018-12-06

Сериозни промени. Основно - за лошо, особено за малък пазар като нас. Сбогом Nats, сбогом WMC ...

"Nationals – The nature of the Magic business with so many regional variations in player population and store density makes a one-size-fits-all approach to Nationals difficult to be impactful. What works for a large country doesn't work at all for a small one, and vice versa. There is no Nationals program for 2019.
World Magic Cup – The 2018 World Magic Cup is December 14–16 in Barcelona. There will not be a World Magic Cup in 2019."

What works for a large country doesn't work at all for a small one, and vice versa - това как е новина последните 15 години :lol: Те какво, не са знаели че съотношението на местата към играчите в Америка примерно е 1:1,00,000 а в една Македония или България 1:100 ?? Ебаси аргумента, да си кажат просто че пренасочват funding-ът от билети и разходи по WMCQ към Arena и да си ги говорим нещата каквито са с истинските им имена. Са да се храним с говна некак не е яко.
Виж пичага , препоръчвам ти да отидеш на курва, че май отдавна си на сухо, да ти помогне жената, а не да ми се правиш тука на девата от света гваделупа,която помага на всички и дава "безценни" съвети.

Изображение
Аватар
johnny_combo_player
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот Gribo на Съб Дек 08, 2018 3:56 am

Е, ако нарекат нещата с истинските им имена, трябва да кажат, че им е през маркетинг кура за малките държави като пазар.
Изображение
Аватар
Gribo
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот johnny_combo_player на Съб Дек 08, 2018 10:44 am

Gribo написа:Е, ако нарекат нещата с истинските им имена, трябва да кажат, че им е през маркетинг кура за малките държави като пазар.

Аз ще съм файн с това, да кажат че имат "нива" и ако имаш под X хора активни играчи не получаваш собствен натс. Обединяват ни като регион с Румъния Сърбия Македония и Гърция примерно за 3 места, да проведат в Атина едно регионално и да се свърши цирка. Са Без wmcq Nats или каквото и да е кой ще иска да играе стандарт, който и без това не е некаф връх така или иначе to begin with ??
Виж пичага , препоръчвам ти да отидеш на курва, че май отдавна си на сухо, да ти помогне жената, а не да ми се правиш тука на девата от света гваделупа,която помага на всички и дава "безценни" съвети.

Изображение
Аватар
johnny_combo_player
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот johnny_combo_player на Съб Дек 08, 2018 4:02 pm

Изображение
Аватар
johnny_combo_player
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот Angry Goblin на Пон Дек 10, 2018 11:38 am

Ба мааму. Нещо не разбирам напълно и ми възникват въпроси.
Сега кво paper magic чао чао? В LGS какво мога да играя?
Модърн на какво се държи? Ако влязат full retard mode и в Арената добавят модърн какво да си правя колекцията или от сега да ги подаря на малкия да си играе с тях?

Наистина не разбирам.
Аватар
Angry Goblin
Benalish Veteran

Мнениеот johnny_combo_player на Пон Дек 10, 2018 12:49 pm

Angry Goblin написа:Ба мааму. Нещо не разбирам напълно и ми възникват въпроси.
Сега кво paper magic чао чао? В LGS какво мога да играя?
Модърн на какво се държи? Ако влязат full retard mode и в Арената добавят модърн какво да си правя колекцията или от сега да ги подаря на малкия да си играе с тях?

Наистина не разбирам.

Можеш да играеш модърн където си поискаш. LGS си избират какво да пускат като ивенти така или иначе. Ще има модерни гран прита, както досега, форматът никога не е бил back-нат от MTGO ако това те притеснява.

Изображение
Аватар
johnny_combo_player
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот Gribo на Пон Дек 10, 2018 5:19 pm

johnny_combo_player написа:https://twitter.com/cardhoarder/status/1071067030781157376

https://www.reddit.com/r/magicTCG/comme ... llections/

So it begins

Не ми е много мъчно за MTGO, да си кажа честно. Да го затварят най-добре и ще пусна една сълза за всички хора, които губят някакви пари покрай това нещо (ама подозирам, че ще им се отплатят с валута в Арена да не плачат - голяма утеха за мтго магазините, знам).
Изображение
Аватар
Gribo
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот johnny_combo_player на Пон Дек 10, 2018 5:23 pm

Gribo написа:
johnny_combo_player написа:https://twitter.com/cardhoarder/status/1071067030781157376

https://www.reddit.com/r/magicTCG/comme ... llections/

So it begins

Не ми е много мъчно за MTGO, да си кажа честно. Да го затварят най-добре и ще пусна една сълза за всички хора, които губят някакви пари покрай това нещо (ама подозирам, че ще им се отплатят с валута в Арена да не плачат - голяма утеха за мтго магазините, знам).

+1 :!: Нищо не пречи да им предложат еквивалентът им в Арена, защото според мен арената натам ще расте.

Изображение
Аватар
johnny_combo_player
Infernal Spawn of Evil

Назад към Обща дискусия