Standart after M12.

Модератори: magiclunatic, Ste, Dreamfall

Re: Standart after M12.

Мнениеот saros на Пон Апр 02, 2012 6:20 pm

Както казах, нямам намерение да задълбавам в темата, въпреки че попаднах и на някакво друго официално чудо, което явно е било преди доста години обаче, за хакнати MTGO акаунти. Едва ли сега точно Wizards ще ме убедят, че сайтът им е много сигурен. Логически просто - възможно ли е да се хаква сървъра им? Явно, че да, и май не особено трудно. Има ли интерес определени хора да го правят? Да - има даже и такива идиоти, които ще го направят само за кефа, без даже да извлекат някаква полза. Има ли достатъчно солидна материална изгода? Да. Еми това е. И айде стига толкова по тая тема.
Do not react to force in kind. Turn it aside. Direct it to where it can do no harm.
saros
Emrakul, the Aeons Thorn

Мнениеот GB на Пон Апр 02, 2012 6:37 pm

вижте сега, тази дискусия сме я водили и преди - хайде няма нужда пак и отново, особено не в тази тема. винаги и навсякъде, където става дума дори и за малко пари, ще се намери кой да чийтва. и потърпевш от това винаги е доктора. :roll:
съдията, съдията...
Аватар
GB
Emrakul, the Aeons Thorn

Мнениеот magiclunatic на Пон Апр 02, 2012 11:03 pm

GB написа:вижте сега, тази дискусия сме я водили и преди - хайде няма нужда пак и отново, особено не в тази тема. винаги и навсякъде, където става дума дори и за малко пари, ще се намери кой да чийтва. и потърпевш от това винаги е доктора. :roll:

Хахах :)
Начи, единственото нещо за което аз лично съм чувал, е за опоненти които странно дискъннектват. Имаше някакъв, дето кажи речи всичките му противници таймаутнаха. Това съм склонен да го повярвам че е възможно - явно по някакъв начин е възможно (или поне е било), да научи ИП-то на опонента и с DDOS атака да го дропне. Но редене на картите, отваряне на определени карти и подобни неща - ако беше възможно, никой нямаше да го прави на турнири, просто кротко щеше да отваря бустерчета, от които да вади фойл митици и да не се занимава с глупости. Така че док - престани да вярваш в глупости :)
Аватар
magiclunatic
He, who paints the earth red

Мнениеот Mr.Jew на Вто Май 01, 2012 3:35 am

Скоро отново се заинтересувах от стандарт и попаднах на една интересна карта Curse of Echos. Интересно ми е защо не съм я виждал в сб в нито един дек, имайки предвид количеството сорсърита и инстанти, които се играят. Поцъках 10на игри с тази карта в сб (контрол мирър), нямам загубена игра след като я извадя - изплаща се бързо, всичко ми става неконтрируемо и 5 мана не е чак толкова много единствения проблем е, че си пречи на кривата с повечето плейнсуолкъри.
The fatal flaw in every plan is the asumption that you know more than your enemy.
Аватар
Mr.Jew
Benalish Veteran

Мнениеот magiclunatic на Вто Май 01, 2012 12:53 pm

Mr.Jew написа:Скоро отново се заинтересувах от стандарт и попаднах на една интересна карта Curse of Echos. Интересно ми е защо не съм я виждал в сб в нито един дек, имайки предвид количеството сорсърита и инстанти, които се играят. Поцъках 10на игри с тази карта в сб (контрол мирър), нямам загубена игра след като я извадя - изплаща се бързо, всичко ми става неконтрируемо и 5 мана не е чак толкова много единствения проблем е, че си пречи на кривата с повечето плейнсуолкъри.

Щото е неиграема примерно?
Аватар
magiclunatic

Мнениеот ivkost на Вто Май 01, 2012 1:10 pm

magiclunatic написа:Щото е неиграема примерно?

Якия отговор, бате :) Знам че може би не ти се занимава, ама човека е написал, че работи за него - според мен доста подробно. Като е неиграема според теб, поне кажи защо.

Аз бих коментирал, ама имайки предвид, че не съм играл Стандарт от няколко хилядолетия, не ми се струва уместно.
САМО WIZARDS ДА СПРАТ ДА ИЗДАВАТ НОВИ СЕТОВЕ И ВЕДНАГА КУИТВАМ МЕДЖИКА!
ivkost
Archon of Justice

Мнениеот magiclunatic на Вто Май 01, 2012 2:29 pm

Син енчантмънт, 5 мана, не прави нищо релевантно - ако на опонента недай си боже му пречи, той няма да резолвне така и така. Изобщо да се тапаутнеш за точно тоя ефект ...
Аватар
magiclunatic

Мнениеот SIMEONOV на Вто Май 01, 2012 2:55 pm

Веднъж с Бончо го кастнахме тва на 2ХГ,верно бихме,ама всички умряха от мозъчни щети (ние,зрители,съдии и све) :mrgreen:
Gribo написа: Не бях тъжен, безмълвен бях- смайлито беше :| , което е различно от :( (някой ден подобен анализ ще бъде цитиран в литературната критика за шести клас).

venski написа:Тригърите тригърват, когато има причина да тригърнат.
ВЪЙЙЙЙЙЙЙЙ
Изображение
Аватар
SIMEONOV
Трансферна цел №1

Мнениеот str8pala на Вто Май 01, 2012 4:02 pm

на 5 мана лошия си изиграва снапкастъра ,флашбаква ти мана лЕк ,после изиграва лингъринг соулс (щото ти си се тапаутнал) и те убива няколко хода по късно с атаки за по 4-5-6-7-8 ...Аз лично не бих го играл това .Четох картата много време и не ми хареса как работи.
Последна промяна str8pala на Вто Май 01, 2012 4:05 pm, променена общо 1 път
"Гнидите умират сами"
Аватар
str8pala
Jace, the Mind Sculptor

Мнениеот tobiantonfan на Вто Май 01, 2012 4:03 pm

Ama toi go saidva v control mirror...
tobiantonfan
Benalish Veteran

Мнениеот johnny_combo_player на Вто Май 01, 2012 4:14 pm

Ти виждаш ли много контрол декове да се оформят след авасин ? Щот според мен нема да са контролите проблема
Виж пичага , препоръчвам ти да отидеш на курва, че май отдавна си на сухо, да ти помогне жената, а не да ми се правиш тука на девата от света гваделупа,която помага на всички и дава "безценни" съвети.

Изображение
Аватар
johnny_combo_player
Infernal Spawn of Evil

Мнениеот tobiantonfan на Вто Май 01, 2012 4:34 pm

Nz za kogo e tova, no az ne kazvam, 4e kursa e qk...Podrepqm mnenieto na Govedarq(Vtoroto).Ina4e Esper Controla i U/B-to ne sa za otpisvane...
tobiantonfan
Benalish Veteran

Мнениеот str8pala на Вто Май 01, 2012 4:40 pm

tobiantonfan написа:Nz za kogo e tova, no az ne kazvam, 4e kursa e qk...Podrepqm mnenieto na Govedarq(Vtoroto).Ina4e Esper Controla i U/B-to ne sa za otpisvane...

аз аз съм ги отписал :D Но виж ,UWто би могло да се играе :roll:
Ресторейшън Ангел за снапкастър за рандъм нещо .... профит ?
"Гнидите умират сами"
Аватар
str8pala
Jace, the Mind Sculptor

Мнениеот Mr.Jew на Вто Май 01, 2012 6:38 pm

Тесвам Бант често го имам на 4ти ход като го сайдна в мирър и след него целия негов кард адвантидж отива в кофите, каквото прави той правя и аз. разбирам че е син енчантмънт за 5 мана това не виждам как го прави неиграем, той не прави нищо, когато влезне, но момента в който опонента почне да каства различно от крийчъри и уолкъри картата се изплаща. Спецялно казвам че картата е добра в контрол мирър, не срещу темпо, агро или рампа.
The fatal flaw in every plan is the asumption that you know more than your enemy.
Аватар
Mr.Jew
Benalish Veteran

Мнениеот str8pala на Вто Май 01, 2012 8:37 pm

Да може и да сработи. Тъжното е ,че няма контроли във формата :roll: Или ако има ще те убие с кричър с меч или Гидеон примерно ,докато ти си играеш енчантмънтите. Толкова ситуационни карти никога не бих играл :roll:
"Гнидите умират сами"
Аватар
str8pala
Jace, the Mind Sculptor

Мнениеот DeminNas на Вто Май 01, 2012 9:36 pm

SIMEONOV написа:Веднъж с Бончо го кастнахме тва на 2ХГ,верно бихме,ама всички умряха от мозъчни щети (ние,зрители,съдии и све) :mrgreen:

Е не е ли това основната цел на нашата кооперация... ОСвен да бием де... :)
"They misunderestimated me."

"ЯмболскияТ Брус Уейн"

Some People`s idea of free speech is that they are free to say what they like, but if anyone says anything back... it`s outrageous!!!

"Истинските прота имат късмет ;) Скила е за слабите!" - Антон Николов
Аватар
DeminNas
Infernal Spawn of Evil

Предишна

Назад към Стандарт (Т2) и Block Constructed - декове и анализи