B/R Vampire

Модератори: magiclunatic, Ste, Dreamfall

B/R Vampire

Мнениеот archlordd на Пон Дек 10, 2012 1:14 am

Creatures: 19

4x Vampire Interloper
4x Bloodcrazed Neonater (ще ги заместя с Stromkirk Noble когато се сдобия с такива)
4x Stromkirk Captain
2x Vampire Nighthalk (нямам повече, а и май нямам и място ^^)
2x Bloodline Keeper
1x Falkenrath Aristocrat
1x Anowon, the ruin sage(zamestvam go s Dark Imposter ako slychaino shte hodq na friday night)
1x Olivia Voldarane

Spells: 19

3x Bump in the Night
4x Cremate
3x Furor of the Bitten
3x Sing in Blood
3x Vampiric Fury
3x Cower in Fear

Lands: 22

1x Isolated Chapel (просто много ми харесва иначе е излишна)
1x Cavern of Souls
1x Blood Crypt
2x Dragonskull Summit
3x Rakdos Guildgate (да прави сте бавят ме и ме ми харесва ^^)
6x Mountain
8x Swamp

Side deck: не следя бройка все още
4x Undying Evil
4x Victim of night
1x Sign in Blood
1x Furor of the Bitten
1x Vampiric Fury
4x Uncanny Speed
4x Skeletal Grimace (не знам тази какво прави тук хахаха)

Коментари, съвети, критика, хвалби очаквам всичко. До скоро бях против купуването ма симгъл карти така, че дека ми е теглен от буустъри уви ако чакам така никога няма да почна да печеля убедително ^^
archlordd
Elite Vanguard

Re: B/R Vampire

Мнениеот Raid на Вто Дек 11, 2012 10:55 pm

1. Anowon и Olivia Voldaren не са за този дек. Евентуално след сайдборд и само срещу по-бавни декове можеш да вкарваш Olivia.
2. Разбирам, че декът ти е силно бюджетен и вероятно не можеш да си позволиш повече Falkenrath Aristocrat-и, но ако докопаш изгодно някой, не се колебай да го добавиш. Засега двата Bloodline Keeper-а на тяхно място не са много зле (въпреки, че са малко зле ;) )
3. Намери си 3-4 x Blood Artist, 3-4 Bloodthrone Vampire и 2-2 Mark of Mutiny. Можеш да пробваш и Skirsdag High Priest - евтин е, а с Bloodthrone Vampire и Falkenrath Aristocrat няма да имаш много проблеми да стигнеш до morbid.
4. Neonate не става особено - ако ще добавяш артист, този е най-лесно да бъде махнат от дека.
5. Нямаш нито бърн, нито римувал, което в тези цветове не е редно - добави Tragic Slip, Searing Spear, Pillar of Flame, Brimstone Volley вместо Furror, Cremate, Fury и Cower.
6. Поне 23 земи, да не кажа 24.

Засега това. Разгледай това, което ти предложих и се опитай да сглобиш нещо подобно. Ако ти липсват карти - кажи, вероятно поне с комъните и ънкомъните мога да помогна. Пък и с някои реъри сигурно. Ако се нуждаеш от разяснения защо предлагам това или онова, пак питай.
What is the main difference between Manchester United and Liverpool?
We make history, they live in it.
Аватар
Raid
Master of Puppets

Назад към Стандарт (Т2) и Block Constructed - декове и анализи